Hydroizolácia šikmých striech Bauder LAMINA e-shop

Hydroizolácia šikmých striech

Hydroizolácia šikmých striech je dôležitou súčasťou skladby strechy. Je to súvislá vrstva, ktorá slúži ako druhá ochranná, vodu odvádzajúca vrstva pod strešnou krytinou. Zabraňuje prieniku vlhkosti, dažďa a snehu do strešnej konštrukcie. Vzhľadom na dôležitosť tejto ochrannej vrstvy je nevyhnutné venovať zvýšenú pozornosť výberu správneho materiálu a správnemu postupu pri jej aplikácii. V prípade narušenia strešnej krytiny alebo pri montáži novej, vie táto vrstva samostatne ochrániť strechu.

Na trhu existuje množstvo riešení hydroizolácie šikmých striech, pričom každé má svoje špecifické vlastnosti a oblasti použitia. Inovatívne asfaltové podkladové pásy od firmy Bauder, sú vynikajúcim príkladom produktu, ktorý ponúka vysokú mieru ochrany. Tieto materiály sa navrhujú tak, aby vydržali extrémne poveternostné podmienky a zabezpečili spoľahlivú ochranu počas celej životnosti strechy.

Výber hydroizolačného systému vyžaduje dôkladné posúdenie klimatických podmienok lokality, typu použitej strešnej krytiny a konkrétnych požiadaviek na daný objekt. Okrem podkladových pásov sa môžu používať aj parozábrany alebo parobrzdy, ktoré zabezpečujú optimálnu reguláciu vlhkosti v strešnej konštrukcii a zabraňujú kondenzácii vody.

Inovatívne asfaltové podkladové pásy značky Bauder zabezpečujú najvyššiu úroveň ochrany. Bez ohľadu na to, či hľadáte hydroizolačné vrstvy, asfaltové podkladové pásy, parozábrany, alebo parobrzdy, máme pre vás riešenie na mieru. 

Čítať viac

 

Filtrácia
Balenie
Dĺžka
Hrúbka
Merná jednotka
Šírka
Výrobca
Výrobok
Cena
Zrušiť filter
Názov produktu
Cena
Dostupnosť
1 – 10 z 10 produktov