Hroty proti vtákom - hroty proti lastovičkám - Kronoplast banner

Ochrana proti vtákom

Ochrana proti vtákom je určite na zozname úloh pri údržbe každej budovy.  Viete ako efektívne zabrániť poškodeniu a znečisteniu fasád a strešných konštrukcií  spôsobeným usadzovaním a hniezdením vtáctva? V našom e-shope nájdete výber produktov určených na ochranu proti vtákom. Tieto zábrany proti lastovičkám, holubom, či inému vtáctvu poskytujú účinnú obranu a zároveň neubližujú zvieratám. Ich špeciálna konštrukcia bráni vtákom v pristávaní a hniezdení na chránených plochách bez toho, aby im spôsobila zranenie. Efektívne a nenásilné riešenia, hroty sú jednoduché na inštaláciu a neovplyvňujú estetický vzhľad budovy.

Zábrany proti lastovičkám a iným vtákom sa vyrábajú z odolného plastu, čo zabezpečuje ich dlhú životnosť a odolnosť voči poveternostným vplyvom. V našej ponuke si môžete vybrať rôzne typy hrotov, v rôznych farebných prevedeniach, od výrobcov COROTOP alebo KRONO-PLAST.

Ochrana proti vtákom je dôležitou úlohou nielen pre zachovanie čistoty a estetiky vašej nehnuteľnosti, ale aj pre prevenciu potenciálnych škôd spôsobených vtáčími hniezdami alebo výkalmi.

Vyberte si z našej ponuky a zabezpečte si účinnú ochranu proti vtákom s produktmi, ktoré sú synonymom kvality a spoľahlivosti v oblasti strešných doplnkov.

Čítať viac
Filtrácia
Farba
Materiál
Merná jednotka
Výrobca
Výrobok
Cena
Zrušiť filter