Hydroizolácia šikmých striech Bauder LAMINA e-shop

Poistné hydroizolačné vrstvy (PHV) a podkladové pásy s vysokým stupňom tesnosti

V kategórii Poistné hydroizolačné vrstvy (PHV) a podkladové pásy s vysokým stupňom tesnosti ponúkame sortiment produktov Bauder. Tieto asfaltové pásy spĺňajú vysoké požiadavky na poistné hydroizolačné vrstvy, čím zabezpečujú vodotesné podstrešie.

PHV – poistnú hydroizolačnú vrstvu, voláme aj poistná hydroizolácia (PHI). Táto vrstva slúži ako vodu odvádzajúca vrstva pod strešnou krytinou,  ako dodatočná ochrana pred poveternostnými vplyvmi v  prípade poškodenia krytiny.

Vysokotesné podkladové pásy Bauder  poskytujú kompletnú vodotesnosť po celej ploche,  aj v oblasti spojov. Spĺňajú  vysoké požiadavky na poistné hydroizolačné vrstvy (PHV), čím zabezpečujú dažďu odolné a vodotesné podstrešie.

Poistné hydroizolácie (PHI) sa používajú ako dodatočné zabezpečenie pod pálenou a betónovou skladanou strešnou krytinou. Inštalujeme ich na debnenie, kompozitné drevité dosky alebo rozmerovo a tvarovo stálu tepelnú izoláciu. 

PHV môže byť vedená cez kontralaty – ak chceme vytvoriť vodotesné podstrešie, zakomponujeme kontralatu  do hydroizolácie. V prípade dažďu odolného podstrešia podložíme kontralatu tesniacou páskou.

Naša ponuka Bauder zahŕňa rôzne typy podkladových pásov a PHV. Či už hľadáte difúzne otvorenú asfaltovú poistnú hydroizoláciu alebo extrémne robustný difúzne uzavretý podkladový pás, u nás nájdete presne to, čo potrebujete pre vašu strechu.

BauderTOP BUZI NSK je difúzne otvorený asfaltový podkladový pás so samolepiacim spojom, ideálny na kladenie na krokvy, tepelnú izoláciu, drevené debnenie alebo uzavretú fasádu.

BauderTOP UDS 1.5 a UDS 3 ponúkajú difúzne uzavreté riešenie s vysokým stupňom tesnosti a samolepiacim spojom, vhodné na montáž na drevené debnenie alebo veľkoplošné kompozitné drevité dosky.

Pre variabilné technológie spájania ponúkame BauderTOP DIFUPLUS, difúzne otvorený podkladový pás, ktorý zabezpečuje poistnú hydroizoláciu s vysokým stupňom tesnosti.

Ak máte záujem o produkty Bauder alebo potrebujete poradiť, neváhajte nás kontaktovať. Pri odbere väčších množstiev nás kontaktujte pre individuálnu cenovú ponuku a prepravné podmienky. Spolu so spoločnosťou Bauder vám nájdeme to najlepšie riešenie.

Produkty, ktoré nemáme priamo na našom sklade, vám doručíme z externého skladu Bauder obvykle do 7 pracovných dní.

Čítať viac
Filtrácia
Balenie
Dĺžka
Merná jednotka
Šírka
Výrobca
Výrobok
Cena
Zrušiť filter
Názov produktu
Cena
Dostupnosť
1 – 5 z 5 produktov