Strešné doplnky LAMINA eshop

Strešné doplnky

Strešné doplnky tvoria nevyhnutnou súčasťou každej strešnej konštrukcie, ktorá si vyžaduje nielen estetický vzhľad, ale predovšetkým funkčnosť a dlhodobú ochranu. V našom e-shope ponúkame široký sortiment strešných doplnkov, ktoré zabezpečia kompletnú ochranu a efektívne fungovanie vašej strechy.

V kategórii strešných doplnkov nájdete paropriepustné a parotesné strešné fólie a lepiace pásky, ktoré sú kľúčové pre udržanie strechy v suchu a bez vlhkosti. Hrebeňové vetracie pásy a vetracie mriežky zase zabezpečujú správne vetranie podstrešného priestoru, predchádzajú kondenzácii a zvyšujú celkovú životnosť strešnej konštrukcie. Na ochranu odkvapovej hrany a strešného úžľabia ponúkame špecializované prvky, ktoré bránia vnikaniu vody, nečistôt alebo zvierat do kritických častí strechy. Sú to napr. hroty proti vtákom, vetracie hrebene, mriežky a tesnenia.

Bezpečnosť pri práci na streche zabezpečia bezpečnostné systémy, ako sú napr. kotviace body alebo strešné lávky.  Zabrániť náhlemu zosuvu snehu zo strechy vám pomôžu snehové zábrany.

Fotovoltické a solárne konzoly umožňujú rýchlu, jednoduchú a bezpečnú inštaláciu fotovoltických a solárnych panelov na strechách.

Odvetrávacie hlavice zabezpečujú správne odvetrávanie kanalizácie alebo ventiláciu miestností. Strešné priechodky umožňujú prevedenie solárnych systémov, antén či iných inštalácií cez strechu bez rizika zatekania.

Nájdete tu aj parapetné krytky, ktoré chránia pred vniknutím vody a nečistôt do parapetov, a sú zároveň estetickým doplnkom strechy.

Naša ponuka zahŕňa strešné doplnky v  rôznych farebných prevedeniach, vďaka čomu môžete doplnky zladiť s farbou a štýlom vašej strechy.

Investícia do kvalitných strešných doplnkov je rovnako dôležitá ako výber samotnej strešnej krytiny. S našimi produktami zabezpečíte svojej streche dlhodobú ochranu a funkčnosť, čím predídete nákladným opravám a zabezpečíte, aby vaša strecha vydržala všetky výzvy, ktoré prinášajú zmeny počasia.

Vyberte si z našej ponuky strešných doplnkov a zabezpečte svojej streche kompletnú ochranu a dokonalý vzhľad.

Čítať viac
Filtrácia
Dĺžka
Farba
Hmotnosť g/m2
Hrúbka
Krycia plocha 1 rolky
Materiál
Merná jednotka
Model
Povrchová úprava
Priemer
Šírka
Výrobca
Výrobok
Cena
Zrušiť filter
Názov produktu
Cena
Dostupnosť
1 – 12 z 118 produktov
  • 1 / 10