Priechodky

Priechodky na káble pre anténysolárne a fotovoltické systémy a iné zariadenia umiestnené na streche. Strešné káblové priechodky KRONO-PLAST sa predávajú v komplete s rôznymi podstavcami,  v rôznych farebných prevedeniach, pre všetky typy strešných krytín.

Priechodky sú nevyhnutným doplnkom strešných systémov.  V súčasnej dobe technológie ako antény, solárne panely či fotovoltické systémy stále častejšie nachádzajú svoje miesto na strechách domov. V našej ponuke nájdete široký výber strešných priechodiek značky KRONO-PLAST, špeciálne navrhnutých pre bezpečné a esteticky príťažlivé vedenie káblov a iných zariadení cez strešnú krytinu.

Tieto priechodky sa vyrábajú z vysokokvalitných materiálov odolných voči UV žiareniu a extrémnym poveternostným podmienkam. Zaručuje to ich dlhodobú funkčnosť a spoľahlivosť.

Montáž  strešných priechodiek KRONO-PLAST je jednoduchá a intuitívna. Zvládnu ju  aj  domáci majstri, ktorí si chcú prácu vykonať sami. Všetky potrebné komponenty sú súčasťou balenia, čo zabezpečuje rýchlu a bezproblémovú inštaláciu.

Vďaka rôznym podstavcom, ktoré sú súčasťou kompletu, sa priechodky dokonale prispôsobia akémukoľvek typu strešnej krytiny, či už ide o škridloplechy, betónové alebo keramické škridly, či hladké krytiny.

Na sklade držíme priechodky pre škridloplechy s vlnou 350/20 a priechodky pre hladké krytiny v základných farbách. Z dôvodu veľkého množstva možných kombinácií produktov, iné požadované varianty  na základe vašej objednávky objednáme priamo od výrobcu.

Ak potrebujete poradiť s výberom vhodného podstavca, sme vám k dispozícii.

Investícia do kvalitných strešných priechodiek je kľúčová pre zachovanie integrity strechy a zabezpečenie jej dlhodobej ochrany pred vniknutím vody. Vyberte si z ponuky výrobkov KRONO-PLAST.

Čítať viac
Filtrácia
Farba
Materiál
Výrobca
Výrobok
Cena
Zrušiť filter
Názov produktu
Cena
Dostupnosť
1 – 10 z 10 produktov