PIR Tepelnoizolačný materiál

PIR dosky (tepelnoizolačné dosky) z polyuretánu pre ploché strechy od spoločnosti Bauder predstavujú moderné riešenie. Toto riešenie slúži na zabezpečenie efektívnej tepelnej izolácie plochých striech. Tieto dosky sú vyrobené z materiálu, ktorý je známy svojou vysokou tepelnou odolnosťou a stálosťou. To ich robí ideálnymi pre použitie v rôznych stavebných aplikáciách, najmä v tých, ktoré vyžadujú vysokú úroveň tepelnej izolácie. V tejto kategórii nájdete rovné PIR dosky a takisto aj PIR spádové kliny od firmy Bauder.

Zároveň jednou z hlavných výhod PIR dosiek je ich odolnosť voči extrémnym teplotám, vrátane vysokej odolnosti proti horúcemu asfaltu. Vzhľadom na to, že sa asfaltové pásy aplikujú horúce a majú priame spojenie s tepelnoizolačnou doskou (PIR doskou). Vlastnosti týchto dosiek umožňujú ich bezpečné použitie v kombinácii s asfaltovými pásmi, čo predstavuje bežnú prax pri izolácii plochých striech.

Ich štruktúra a materiálové zloženie zabezpečujú nízky koeficient tepelnej vodivosti, čo znamená, že dokážu efektívne udržiavať teplo vnútri budovy alebo chrániť ju pred vonkajším teplom. To v konečnom dôsledku prispieva k zníženiu spotreby energie. Ďalším dôležitým aspektom je odolnosť PIR dosiek proti vlhkosti. Vďaka uzavretej štruktúre tieto PIR dosky odolávajú absorpcii vody, čím sa znižuje riziko poškodenia izolácie vlhkosťou a predlžuje sa jej životnosť. Táto vlastnosť je obzvlášť dôležitá pre aplikácie na plochých strechách, kde je riziko zadržiavania vody.

V neposlednom rade, PIR dosky pre plochú strechu sú cenovo efektívne riešenie pre tepelnú izoláciu. Navyše, ich dlhá životnosť, spolu s úsporami na nákladoch za energiu, zabezpečuje, že investícia do týchto izolačných dosiek sa rýchlo vráti.

Čítať viac
Filtrácia
Hrúbka
Merná jednotka
Set
Výrobca
Výrobok
Cena
Zrušiť filter
Názov produktu
Cena
Dostupnosť
1 – 8 z 8 produktov