Lepiace pásky

Lepiace pásky sú neoddeliteľnou súčasťou strešných a fasádnych prác, kde ich využívame pri spájaní, opravách a utesňovaní rôznych stavebných materiálov. Vďaka svojim špecifickým vlastnostiam a možnosti použitia v širokom rozsahu aplikácií sú strechárske pásky neoceniteľným pomocníkom každého strechára a fasádnika.

Značka Corotop® lepiace pásky navrhla tak, aby vyhovovali najrôznejším potrebám a požiadavkám v stavebnom priemysle. V našej ponuke nájdete jednostranné a obojstranné lepiace pásky. Jednostranné pásky sú ideálne na spájanie vrstiev paropriepustných a parozábranných fólií, zaisťujúc tak ich spoľahlivé a trvalé utesnenie. Obojstranné lepiace pásky poskytujú ešte väčšiu flexibilitu pri spájaní dvoch rôznych materiálov alebo pri montáži fólií na rôzne podklady. Tesniace pásky pod kontralaty slúžia špecificky na zabezpečenie vodotesného spoja medzi kontralatami a strešnými fóliami alebo membránami. Tieto pásky zabezpečujú dodatočnú ochranu proti vode a vlhkosti, čím predlžujú životnosť strešnej konštrukcie a zvyšujú jej odolnosť voči nepriaznivým poveternostným podmienkam.

Pri výbere lepiacich pások radíme zohľadniť podmienky, v ktorých sa budú používať. Kvalitné lepiace poskytujú nielen silnú lepiacu schopnosť a odolnosť proti UV žiareniu ale aj flexibilitu a pružnosť. Práve tá umožňuje jej použitie na nerovných povrchoch a pri rôznych teplotách.

Odporúčame, aby pásky boli kompatibilné s inými použitými materiálmi, aby nedochádzalo k chemickým reakciám, ktoré by mohli narušiť ich funkčnosť alebo spôsobiť poškodenie spojených materiálov.

Lepiace pásky značky Corotop® vznikli vďaka dlhoročnému vývoju a testovaniu a vyrábajú sa z kvalitných materiálov. Odporúčame správne použitie kvalitných lepiacich pások aby sa zabezpečila kvalita, trvanlivosť a spoľahlivosť strešných a fasádnych systémov.

Čítať viac
Filtrácia
Dĺžka
Merná jednotka
Šírka
Výrobca
Cena
Zrušiť filter
Názov produktu
Cena
Dostupnosť
1 – 12 z 12 produktov