Krytky na parapety

Krytky na parapety sú nenápadným, no nevyhnutným doplnkom pre každú stavbu. Chránia parapety pred poveternostnými vplyvmi a zvyšujú estetický dojem z fasády. V našej ponuke nájdete plastové krytky na vonkajšie parapety našej vlastnej značky, s logom LAMINA. Vyrábajú sa z vysokokvalitného materiálu s výbornou UV odolnosťou a farebnou stálosťou.

Naše parapetné krytky zohľadňujú potreby pre maximálnu funkčnosť a dlhú životnosť. Vďaka ich dobrým tepelno-tvarovým schopnostiam odolávajú rôznym teplotným zmenám, bežným v našich klimatických podmienkach. Plný tvar krytiek nielenže zaručuje lepšiu pevnosť, ale aj bráni vniknutiu prachu a nečistôt, čím uľahčuje údržbu a čistenie.

Široký nos krytky, merajúci až 4 cm, dodáva fasáde elegantnejší a robustnejší vzhľad v porovnaní s bežnými parapetnými krytkami, ktoré majú nos len 2,5 cm. Tento detail môže výrazne ovplyvniť celkový vzhľad exteriéru vašej budovy a poskytnúť jej luxusnejší výzor.

Pre tých, ktorí preferujú individuálny prístup, ponúkame možnosť výroby parapetov na mieru z lakoplastovaného alebo hliníkového plechu.

Na výber je široká paleta farieb a povrchových úprav, takže si môžete byť istí, že nájdete presne to, čo potrebujete pre dokonalé zladenie s vašou fasádou.

Okrem vonkajších riešení máme v ponuke na objednávku aj plastové vnútorné parapety, ktoré sú ideálnym riešením pre dokončenie interiéru.

Zvoľte si naše krytky na parapety a zaistite si nielen ochranu, ale aj pridanú estetickú hodnotu pre vašu nehnuteľnosť. S našimi produktami získate spoľahlivé a elegantné riešenie, ktoré vydrží po mnoho rokov a bude prínosom pre celkový vzhľad vašej budovy.

Čítať viac
Filtrácia
Farba
Merná jednotka
Výrobca
Výrobok
Cena
Zrušiť filter
Názov produktu
Cena
Dostupnosť
1 – 11 z 11 produktov