Príslušenstvo k zeleným strechám

Príslušenstvo k zeleným strechám, zahŕňajúce kontrolné šachty, nadstavce k týmto šachtám a lišty na zachytávanie štrku, predstavuje kľúčové prvky pre systémy zelených striech. Tieto príslušenstvá hrajú dôležitú rolu v zvyšovaní funkčnosti a udržateľnosti zelených striech. Navrhujú sa špeciálne na zabezpečenie efektivity týchto ekologických strešných riešení.

V našej kategórií Príslušenstvo k zeleným strechám nájdete kvalitné produkty od firmy BAUDER.

Kontrolné šachty predstavujú komponent zelených striech, ktorý zabezpečuje prístup k drenážnym systémom a umožňuje ich systematickú kontrolu, čistenie a údržbu. Vďaka svojmu dizajnu odolnému proti poveternostným vplyvom a s možnosťou jednoduchého prístupu, kontrolné šachty hrajú nezastupiteľnú úlohu na zelených strechách, umožňujúc pravidelnú kontrolu, čistenie a údržbu systémov drenáže. Vyrábajú sa z odolných materiálov, ako je napríklad hliníkový plech, ktorý zaručuje dlhú životnosť a minimálnu potrebu údržby.

Nadstavce pre kontrolné šachty majú dôležitý význam v zabezpečení, aby sa kontrolné šachty správne umiestnili nad úroveň vegetačnej vrstvy. Pomocou nich možno prispôsobiť výšku šachty podľa potreby a zabezpečiť, že šachta zostane prístupná pre údržbu.

Lišty na zachytávanie štrku slúžia na lemovanie okrajov a ohraničenie vegetačných striech a strešných terás. Tieto lišty zabraňujú nežiaducemu šíreniu substrátu a vegetácie mimo určených oblastí a zároveň zabezpečujú ochranu pred eróziou. Navrhujú sa tak, aby efektívne zadržiavali štrk a iné materiály používané v drenážnych vrstvách, čím zabraňujú ich vymývaniu alebo premiestňovaniu vetrom alebo vodou.

Čítať viac


Filtrácia
Balenie
Materiál
Merná jednotka
Použitie
Výrobca
Výrobok
Cena
Zrušiť filter
Názov produktu
Cena
Dostupnosť
1 – 7 z 7 produktov