Kronoflex spojovacie rúry doplnkové príslušenstvo KRONO-PLAST banner-1

Spojovacie rúry a redukcie

Spojovacie rúry a redukcie slúžia na pripojenie ventilačných hlavíc k ventilačnému systému. Kompatibilné so všetkými ventilačnými hlavicami a kohútmi KRONO-PLAST. Tieto základné komponenty slúžia na správne fungovanie ventilačných systémov v domoch a iných stavbách. Zabezpečujú spoľahlivé a efektívne pripojenie medzi rôznymi časťami vetracieho systému, čím prispievajú k optimálnemu odvádzaniu vzduchu z interiéru.

V našom e-shope ponúkame kvalitné spojovacie rúry a redukcie značky KRONOFLEX od výrobcu KRONO-PLAST. Spojovacie rúry si môžete zakúpiť v rôznych prevedeniach.

Základné verzie KRONOFLEX majú predinštalované systémové pripojenie na kondenzátor alebo priamo na odvetrávaciu rúru. Na druhom konci je svorka na pripojenie k nasledujúcej časti vetracieho potrubia. Môžete si vybrať aj verziu so spätným ventilom na zamedzenie tzv. spätného ťahu.

KRONOFLEX PLUS má naopak svorku na pripojenie k odvetrávacej rúre na ventilačnej hlavici. Na dolnom konci je redukčná pyramída pre spojenie s ďalšou časťou vetracieho potrubia.

Najobľúbenejšia a najpraktickejšia verzia KRONOFLEX PREMIUM má na hornom konci predinštalované systémové pripojenie na kondenzátor alebo priamo na odvetrávaciu rúru. (Aj vo verzii so spätným ventilom). Na spodnom konci má redukčnú pyramídu na pripojenie k vetraciemu potrubiu.

Produkty z kategórie spojovacie rúry a redukcie, ktoré nenájdete na sklade v našom e-shope si môžete u nás objednať priamym kontaktom.

Čítať viac
Filtrácia
Materiál
Priemer
Variant
Výrobca
Výrobok
Cena
Zrušiť filter
Názov produktu
Cena
Dostupnosť
1 – 12 z 12 produktov