Fólie a pásky

Strešné a fasádne fólie, rovnako ako aj špecializované lepiace pásky nájdete v tejto kategórii. Fólie pre strechy a fasády predstavujú dôležitú súčasť moderného stavebníctva, ktorá zabezpečuje ochranu budov pred vonkajšími vplyvmi. Tiež znižujú riziko kondenzácie vody vo vnútri strešného systému a pomáhajú udržiavať konštantnú teplotu vo vnútri budovy. 

V našom sortimente nájdete strešné fólie od spoločnosti Corotop®. Všetky strešné membrány Corotop® sú odolné voči natiahnutiu alebo roztrhnutiu. Naša ponuka zahŕňa vysoko paropriepustné a vodotesné strešné membrány s rôznymi vlastnosťami a hmotnosťami. Tieto fólie majú významný vplyv na dlhodobé a správne fungovanie suchej strechy.

Fólie pre fasády chránia steny budov pred nekontrolovanou ventiláciou a vlhkosťou, pričom súčasne odvádzajú vodnú paru. Vďaka tomu ostane tepelná izolácia suchá a zachová si svoje izolačné parametre. Zároveň chránia drevenú konštrukciu steny pred rastom plesní alebo húb. V dôsledku toho zvyšujú energetickú efektívnosť budovy: znižujú náklady na vykurovanie. Fasádne membrány Corotop® odolávajú pozdĺžnemu, priečnemu roztrhnutiu a slnečnému žiareniu.

Od značky Corotop® ponúkame aj parozábrany, ktoré ochraňujú strechu pred nadmernou vlhkosťou a nekontrolovaným únikom tepla. Parozábranné fólie Corotop®, označované ako parozábranné membrány, sú ľahké a jednoducho sa inštalujú.

Lepiace pásky značky Corotop® vznikli vďaka dlhoročnému vývoju a testovaniu a vyrábajú sa z kvalitných materiálov. Odporúčame správne použitie kvalitných lepiacich pások aby sa zabezpečila kvalita, trvanlivosť a spoľahlivosť strešných a fasádnych systémov.

V našej ponuke nájdete jednostranné a obojstranné lepiace pásky. Jednostranné pásky sú ideálne na spájanie vrstiev paropriepustných a parozábranných fólií, zaisťujúc tak ich spoľahlivé a trvalé utesnenie. Obojstranné lepiace pásky poskytujú ešte väčšiu flexibilitu pri spájaní dvoch rôznych materiálov alebo pri montáži fólií na rôzne podklady. Tesniace pásky pod kontralaty slúžia špecificky na zabezpečenie vodotesného spoja medzi kontralatami a strešnými fóliami alebo membránami. Tieto pásky zabezpečujú dodatočnú ochranu proti vode a vlhkosti, čím predlžujú životnosť strešnej konštrukcie a zvyšujú jej odolnosť voči nepriaznivým poveternostným podmienkam.

Čítať viac
Filtrácia
Dĺžka
Hmotnosť g/m2
Krycia plocha 1 rolky
Merná jednotka
Šírka
Výrobca
Výrobok
Cena
Zrušiť filter
Názov produktu
Cena
Dostupnosť
1 – 12 z 25 produktov
  • 1 / 3