tabuľové plechy zvitkové plechy LAMINA eshop

Plechy

V našej ponuke nájdete plechové tabule a zvitky rôznych materiálov a farieb. Na sklade držíme pozinkované hladké, vlnité a trapézové, lakoplastované, medené, titánzinkové, hliníkové, nerezové a poplastované.

Plechové tabule a zvitky v pozinkovanom prevedení poznáme hladké, vlnité či trapézové, čo umožňuje ich využitie v rôznych konštrukčných a dizajnových riešeniach.

Lakoplastované plechy sú ďalšou variantou, kde sa na obojstranne žiarovo pozinkovaný plech nanáša vrstva základného laku tzv. PRIMER.

Medené plechy predstavujú výnimočný materiál v rade kovov používaných v stavebníctve a klampiarskych prácach. Ich popularita sa  spája nielen s vysokou trvanlivosťou, ale aj s estetickými vlastnosťami.

Medené plechy sa vyznačujú typickou farbou, ktorá časom pod vplyvom poveternostných podmienok oxiduje a vytvára ochrannú vrstvu zvanú patina. Táto zelenkavá vrstva nielenže chráni medený plech ale predovšetkým dodáva budovám a výrobkom z medeného plechu charakteristický vzhľad.

Titánzinkové plechy sú známe svojou pevnosťou a odolnosťou voči korózii vďaka tomu, že na povrchu sa vytvára patina, ktorá plech chráni pred vonkajšími vplyvmi. Pôsobením základných zložiek atmosféry na kovový povrch zinku dochádza k chemickej reakcii, ktorou vzniká patina. Vytvorená patina bráni ďalšiemu kontaktu zinku s atmosférou a udržuje tak mieru korózie zinku na nízkej úrovni.

Hliníkové plechy sú nielen ľahké, ale zároveň aj pevné a odolné voči korózii. Okrem toho, hliníkové zvitky a tabule dodávame buď bez povrchovej úpravy alebo s lakovaným povrchom.

Nerezové plechy sú známe svojou schopnosťou odolávať korózii, ekologickou nezávadnosťou a dlhodobou životnosťou. Jeho vlastnosti ho predurčujú na všestranné použitie. Práca s týmto materiálom je možná i pri nízkych teplotách.

Poplastované plechy, ktoré sú žiarovo pozinkované, majú na vrchnej strane nános PVC, zatiaľ čo spodná strana je ochránená náterom PRIMER. Navyše, tieto PVC poplastované plechy sa spracovávajú pomocou teplovzdušného zvárania, čo zabezpečuje ich trvanlivosť a odolnosť.

Plechy, tabule a zvitky, taktiež iné klampiarske výrobky v štandardných veľkostiach a prevedeniach držíme na našom sklade.

Čítať viac

Akcia pozinkovaný plech

Vybrané benefity našej ponuky žiarovo pozinkovaného zvitkového plechu zahŕňajú: Čítaj viac

Filtrácia
Dĺžka
Farba
Hrúbka
Materiál
Merná jednotka
Povrchová úprava
Šírka
Výrobca
Výrobok
Cena
Zrušiť filter
Názov produktu
Cena
Dostupnosť
1 – 12 z 78 produktov
  • 1 / 7