Pozinkovaný odkvapový systém

Pozinkovaný odkvapový systém

Nefarbený pozinkovaný odkvapový systém sa stále teší populárnosťou  vďaka svojej odolnosti a cenovej dostupnosti. Pozinkovaná vrstva chráni produkt mechanicky aj chemicky (proti korózii). V našej ponuke máme dva typy pozinkovaných odkvapových systémov. Nový typ s návalkami von a starý „chalupársky“ typ s návalkami dovnútra.

Pozinkované odkvapové systémy prestavujú cenovo dostupnú voľbu  pre každého, kto hľadá spoľahlivú a nenáročnú ochranu svojho domova. Nech už staviate nový dom, rekonštruujete starší objekt alebo len vymieňate starý odkvapový systém, naša ponuka vám zaručene poskytne kvalitu a výkon, na ktorý sa môžete spoľahnúť v každom ročnom období.

Pozinkovaný odkvapový systém predstavuje kľúčový prvok ochrany stavieb pred nepriaznivými vplyvmi počasia. Ponúka vám spoľahlivé riešenia pre odvedenie zrážkovej vody, čím chráni fasády, základy a okolie budov pred nadmerným vlhkom a eróziou.

Vďaka vrstve zinku, ktorá pokrýva celý povrch odkvapov, sú naše pozinkované systémy odolné proti korózii a mechanickému poškodeniu. Spĺňajú nároky na jednoduchú montáž, čo umožňuje rýchlu a efektívnu inštaláciu. Odkvapové systému z pozinkovanej ocele si však vyžadujú pravidelnú údržbu. Ich životnosť závisí od miesta použitia a spôsobu inštalácie. V miestach kde došlo k poškodeniu pozinkovanej vrstvy, je veľká pravdepodobnosť korózie. Takéto miesta ošetrujeme vhodnými nátermi.

Vyberte si z našich pozinkovaných odkvapových systémov.

Čítať viac

Nový typ pozinkovaného systému s návalkami von je vhodný pre celkovú výmenu odkvapového systému, vrátane hákov. Prvky tohto systému však nie je možné kombinovať s prvkami staršieho typu!

Ak potrebujete zrekonštruovať starý pozinkovaný odkvapový systém a plánujete zachovať pôvodné žľabové háky, potom potrebujete prvky starého typu. Starý typ pozinkovaného odkvapového systému s návalkami dovnútra, je vďaka svojmu tvaru kompatibilný so starými hákmi.

Nový typ pozinkovaného odkvapového systému s návalkami vonStarý typ pozinkovaného odkvapového systému s návalkami dovnútra

 

 

 

Filtrácia
Dĺžka
Farba
Materiál
Merná jednotka
Model
Povrchová úprava
Priemer
Rozvinutá šírka
Výrobca
Výrobok
Cena
Zrušiť filter
Názov produktu
Cena
Dostupnosť
1 – 12 z 124 produktov
  • 1 / 11