Hydroizolácia šikmých striech Bauder LAMINA e-shop

Poistné hydroizolačné vrstvy (PHV) a podkladové pásy

V kategórii Poistné hydroizolačné vrstvy (PHV) a podkladové pásy nájdete sortiment asfaltových podkladových pásov od renomovaného výrobcu Bauder pre hydroizoláciu šikmých striech. Podkladové pásy sa inštalujú ako doplnkové opatrenie pod skladanú strešnú krytinu, či už ide o pálené alebo betónové škridly, prírodnú bridlicu, asfaltové šindle, vláknocementovú alebo kovovú krytinu.

Asfaltové podkladové pásy sa podľa ich vlastností a potreby inštalujú nad krokvy, debnenie, tepelnoizolačné vrstvy. Vyhovujú rôznym aplikáciám a požiadavkám. Zabezpečujú optimálnu ochranu pred vodou a poveternostnými vplyvmi. Varianty so samolepiacimi spojmi zaručia dostatočnú vodotesnosť aj v oblasti spojov. Pásy s voľným presahom sa jednoduchšie a rýchlejšie inštalujú a tiež dostatočne tesnia.

V tejto kategórii si môžete vybrať:

BauderTOP BUZI NSK – difúzne otvorený podkladový pás so samolepiacim spojom. Je ideálny na kladenie na krokvy, tepelnú izoláciu, drevené debnenie alebo uzavretú fasádu. Používa sa aj ako podkladový pás s vysokým stupňom tesnosti.

BauderTOP TS 40 NSK – difúzne uzavretý podkladový pás  so samolepiacim spojom. Montuje sa na drevené debnenie resp. kompozitné drevité dosky.

Pre viac informácií alebo poradenstvo, nás neváhajte kontaktovať. Spolupracujeme priamo s výrobcom Bauder a spolu vám pomôžeme nájsť ideálne riešenie pre váš projekt.

Pri odbere väčších množstiev nás kontaktujte pre individuálnu cenovú ponuku a prepravné podmienky. Produkty, ktoré nemáme priamo na našom sklade, vám doručíme z externého skladu Bauder obvykle do 7 pracovných dní.

Čítať viac