COROTOP - Fólie pre strechy a fasády

Fólie pre strechy a fasády predstavujú dôležitú súčasť moderného stavebníctva, ktorá zabezpečuje ochranu budov pred vonkajšími vplyvmi a prispieva k energetickým úsporám. Tieto fólie sa vyrábajú z rôznych materiálov, ako sú polyetylény, polypropylény, PVC a iné špeciálne polyméry.

Fólie pre strechy (strešné fólie alebo membrány) majú za úlohu chrániť strešnú konštrukciu pred vodou, vetrom a prípadným prenikaním vlhkosti do izolačného materiálu. Tiež znižujú riziko kondenzácie vody vo vnútri strešného systému a pomáhajú udržiavať konštantnú teplotu vo vnútri budovy.  V našom sortimente nájdete strešné fólie od spoločnosti Corotop®. Všetky strešné membrány Corotop® sú odolné voči natiahnutiu alebo roztrhnutiu. Naša ponuka zahŕňa vysoko paropriepustné a vodotesné strešné membrány s rôznymi vlastnosťami a hmotnosťami. Tieto fólie majú významný vplyv na dlhodobé a správne fungovanie suchej strechy.

Fólie pre fasády chránia steny budov pred nekontrolovanou ventiláciou a vlhkosťou, pričom súčasne odvádzajú vodnú paru. Vďaka tomu ostane tepelná izolácia suchá a zachová si svoje izolačné parametre. Zároveň chránia drevenú konštrukciu steny pred rastom plesní alebo húb. V dôsledku toho zvyšujú energetickú efektívnosť budovy: minimalizujú stratu tepla a znižujú náklady na vykurovanie. Fasádne membrány Corotop® odolávajú pozdĺžnemu, priečnemu roztrhnutiu a slnečnému žiareniu.

Od značky Corotop® ponúkame aj parozábrany, ktoré ochraňujú strechu pred nadmernou vlhkosťou a nekontrolovaným únikom tepla. Parozábranné fólie Corotop®, označované ako parozábranné membrány, sú ľahké a jednoducho sa inštalujú.

Špeciálne lepiace pásky slúžia na spájanie, opravu a utesňovanie rôznych prvkov a materiálov počas strešných prác. Ich zloženie, vrátane polyetylénov, akrylovej disperzie alebo butylu, zabezpečuje vysokú odolnosť pások proti poveternostným vplyvom a UV žiareniu. Ponúkame široký výber pások rôznych aplikácií a vlastností.

Čítať viac
Filtrácia
Dĺžka
Farba
Hmotnosť g/m2
Krycia plocha 1 rolky
Merná jednotka
Šírka
Výrobca
Výrobok
Cena
Zrušiť filter
Názov produktu
Cena
Dostupnosť
1 – 12 z 42 produktov
  • 1 / 4