Strešné fólie

Strešné fólie Corotop® (tiež známe ako strešné membrány) predstavujú neoddeliteľnú medzivrstvu pre kvalitne zhotovenú strechu. Tieto membrány zohrávajú kľúčovú úlohu v ochrane strešnej konštrukcie pred vodou, vetrom a ďalšími poveternostnými vplyvmi. Ich montáž zabezpečuje dodatočnú ochranu strešnej izolácie a zvyšuje celkovú odolnosť a životnosť strechy. Tieto fólie priamo ovplyvňujú energetickú spotrebu a komfortné bývanie v budove.

Výroba strešných membrán zahŕňa použitie rôznych syntetických materiálov, ako sú polyetylény, polypropylény alebo PVC, a často pridávanie špeciálnych prísad, ktoré zvyšujú ich odolnosť voči UV žiareniu, mechanickému poškodeniu a extrémnym teplotám. Fólie sa vyrábajú v rôznych hrúbkach a kvalitách, aby vyhovovali rôznym strešným aplikáciám a požiadavkám. Montáž strešných fólií vyžaduje odborné znalosti a skúsenosti. Je dôležité správne umiestniť a prekryť fólie, aby poskytovali nepretržitú ochranu a aby sa všetky spoje a prechody správne utesnili.

Kvalitne vybraná a namontovaná strešná membrána dokáže výrazne predĺžiť život strešnej krytiny, zlepšiť izolačné vlastnosti a zvýšiť odolnosť strechy proti poveternostným vplyvom.

V prípade otázok nás neváhajte kontakovať.

Čítať viac
Filtrácia
Dĺžka
Hmotnosť g/m2
Krycia plocha 1 rolky
Merná jednotka
Šírka
Výrobca
Výrobok
Cena
Zrušiť filter
Názov produktu
Cena
Dostupnosť
1 – 12 z 12 produktov