Kronoplast kategória doplnky a príslušenstvo - hroty proti vtákom, dištančné podložky, vyrovnávacie kliny

Doplnky a príslušenstvo

Doplnky a príslušenstvo KRONO-PLAST  patria k nevyhnutným prvkom pre dokonalé dokončenie a funkčnosť strešných systémov. V tejto kategórii nájdete doplnky ako sú hroty proti vtákom, vyrovnávacie kliny, či dištančné podložky.

Dištančné podložky zaisťujú správne vyrovnanie podkladu. Strechári ich používajú na vyrovnávanie lát, nosníkov alebo štartovacích líšt pod izolačným systémom. Na vyrovnávanie lát na streche sa používajú aj vyrovnávacie kliny. Pomôžu vám vyrovnať nerovnosti  strešnej konštrukcie.

Hroty proti vtákom sú efektívnym riešením na ochranu strechy pred neželaným usídlením vtáctva, ktoré môže spôsobiť znečistenie alebo poškodenie strešných prvkov. Hroty od výrobcu KRONO-PLAST sú jednoduché na inštaláciu a majú estetický vzhľad. Vďaka rôznym farebným prevedeniam ľahko splynú s farbou podkladu.

Každý produkt značky KRONO-PLAST je vyrobený z kvalitných materiálov a prešiel prísnymi testami, aby ste mohli mať istotu, že všetky doplnky a príslušenstvo splnia vaše očakávania a požiadavky.

Investícia do kvalitného príslušenstva a doplnkov je rovnako dôležitá ako výber strešnej krytiny. Vyberte si z našej ponuky Doplnky a príslušenstvo Krono-plast a zabezpečte si spoľahlivosť, trvanlivosť a dokonalý vzhľad vašej strechy.

Čítať viac
Filtrácia
Balenie
Farba
Materiál
Merná jednotka
Model
Výrobca
Výrobok
Cena
Zrušiť filter
Názov produktu
Cena
Dostupnosť
1 – 12 z 24 produktov
  • 1 / 2