Vetracie pásy hrebeňové pásy Corotop LAMINA eshop

Vetracie pásy

Vetracie pásy na hrebeň strechy tvoria nevyhnutný prvok každej správne zhotovenej strechy. Zabezpečujú jej správnu funkciu a dlhú životnosť. Vyrábajú sa s cieľom ochrany strechy pred vniknutím dažďa, snehu a iných poveternostných vplyvov, ktoré by mohli negatívne ovplyvniť strešnú izoláciu alebo konštrukciu.

Okrem toho vetracie pásy, alebo inak hrebeňové pásy, Vám zabezpečia adekvátne vetranie v hrebeni strechy. Správne odvádzanie vodnej pary je nevyhnutné na znižovanie rizika kondenzácie. Vetracie pásy Corotop® sú výsledkom inovatívneho dizajnu a použitia moderných materiálov, ktoré spĺňajú vysoké štandardy kvality a odolnosti.

Pásy Corotop® sú k dispozícií v rôznych farebných prevedeniach, aby vyhovovali širokej škále strešných typov a konštrukčných požiadaviek. V našom e-shope ponúkame vetracie pásy CoroVENT. Tento pás je vyrábaný z dvoch pásov plisovaného hliníka a kvalitného polypropylénového vlákna. materiálov, ktoré spĺňajú vysoké štandardy kvality a odolnosti.

Výber správneho vetracieho pásu je dôležitý pre dosiahnutie optimálneho výkonu strešného systému. Pri výbere odporúčame zohľadniť typ strešnej krytiny, rozmer hrebeňa, miestne klimatické podmienky a celkovú konštrukciu strechy.

Správne navrhnutý a nainštalovaný vetrací pás Corotop® zabezpečí, že strecha bude fungovať efektívne počas celej svojej životnosti.

Pozrite si aj kategóriu Oplechovanie.

Čítať viac
Filtrácia
Dĺžka
Farba
Merná jednotka
Šírka
Výrobca
Cena
Zrušiť filter
Názov produktu
Cena
Dostupnosť
1 – 6 z 6 produktov