strešné anténne priechodky banner rôzne farby

Strešné anténne priechodky

Strešné anténne priechodky umožňujú bezpečné a esteticky príťažlivé vedenie anténnych káblov a káblov iných technologických inštalácií kolmo cez strechu. V našom e-shope nájdete široký výber anténnych priechodiek od výrobcu KRONO-PLAST. Môžete si ich objednať v rôznych farebných prevedeniach, s podstavcami vhodnými pre rôzne typy strešných krytín.

Strešné anténne priechodky zabezpečujú dokonalé utesnenie proti vnikaniu vody a vlhkosti. Vyrábajú sa z odolných materiálov, ktoré poskytujú dlhodobú ochranu a spoľahlivosť aj v extrémnych poveternostných podmienkach. Ich UV odolnosť a pevnosť zabezpečia dlhodobú ochranu vašej strechy a priechodky si zachovajú svoj atraktívny vzhľad počas celého životného cyklu strechy. Naša ponuka zahŕňa strešné priechodky v rôznych farebných prevedeniach, čo vám umožní ich dokonale zladenie s farbou vašej strechy.

Montáž strešných anténnych priechodiek je jednoduchá a intuitívna, čo ocenia nielen profesionálni montážnici, ale aj domáci kutili. Všetky komponenty potrebné pre montáž sú súčasťou balenia.

Investujte do strešných anténnych priechodiek a zabezpečte si spoľahlivú a esteticky príťažlivú cestu pre vedenie vašich anténnych a technologických káblov.

Čítať viac

Katalóg KRONO-PLAST

Vyberte si druh strešnej krytiny:

Filtrácia
Farba
Materiál
Výrobca
Výrobok
Cena
Zrušiť filter
Názov produktu
Cena
Dostupnosť
1 – 7 z 7 produktov