Hydroizolácia šikmých striech Bauder LAMINA e-shop

Separačná vrstva pre kovové strechy

Produkty v kategórii Separačná vrstva pre kovové strechy poskytujú optimálnu ochranu plechových strešných krytín pred vlhkosťou a inými poveternostnými vplyvmi. Hydroizolácia plechovej strechy predstavuje špecifické výzvy z technického aj konštrukčného hľadiska.  Hlavnou úlohou je zabezpečiť efektívnu ochranu proti vlhkosti pod kovovou krytinou.

Výrobca Bauder vám ponúka výrobky, ktoré slúžia presne na tento účel.

Je to napríklad BauderTOP VENT NSK, difúzne otvorený separačný podkladový pás so samolepiacim spojom a jedinečnými vlastnosťami. Zaisťuje vysokú mieru bezpečnosti pre vašu strechu. Tento pás sa vyznačuje cca. 8 mm vysokou vyrovnávacou a drenážnou slučkovou rohožou. Rohož zaručuje rýchle a spoľahlivé odvádzanie vlhkosti medzi kovovou krytinou a separačnou vrstvou. Tým sa  úplne vylúči trvalé zaťaženie spodnej strany kovu vlhkosťou, čo výrazne zvýši životnosť strechy.

BauderTOP VENT NSK je navrhnutý pre hydroizoláciu plechovej strechy tak, aby bol bezpečný už pri montáži. Jeho pozdĺžne samolepiace spoje sa tesne uzavrú hneď po položení pásu, čím sa chráni drevený podklad až do zakrytia krytinou. Uložením kovovej krytiny na elastickej tkanine (rohoži) sa krytina stane pružnejšia. Predstavuje to významnú výhodu v redukcii rušivého hluku počas dažďa alebo krupobití.

Na hydroizoláciu šikmej plechovej strechy môžete použiť aj produkty BauderTOP TS 40 NSK, alebo BauderTOP UDS 1,5 a UDS 3.

Produkty Bauder sú ideálnym riešením pre každého, kto hľadá spoľahlivú hydroizoláciu plechovej strechy a chce zabezpečiť, aby bola jeho strecha chránená pred vplyvmi vlhkosti a predlžila jej životnosť.

Pre viac informácií alebo poradenstvo, nás neváhajte kontaktovať. Spolupracujeme priamo s výrobcom Bauder a spolu vám pomôžeme nájsť ideálne riešenie pre váš projekt.

Pri odbere väčších množstiev nás kontaktujte pre individuálnu cenovú ponuku a prepravné podmienky. Produkty, ktoré nemáme priamo na našom sklade, vám doručíme z externého skladu Bauder obvykle do 7 pracovných dní.

Čítať viac
Filtrácia
Balenie
Dĺžka
Merná jednotka
Šírka
Výrobca
Výrobok
Cena
Zrušiť filter
Názov produktu
Cena
Dostupnosť
1 – 4 z 4 produktov