Strešné krytiny LAMINA e-shop

Plechové krytiny

Plechové krytiny sú v dnešnej dobe veľmi obľúbenou voľbou pre mnohých majiteľov nehnuteľností. Ich popularita spočíva nielen v širokej palete farieb a tvarov, ale aj v rýchlej montáži a ľahkej váhe, čo znižuje celkové náklady na konštrukciu. V rámci ponuky plechových krytín nájdete v tejto kategórii tri typy: CLIP PANEL, SCHLEBACH a LAMINKA. V tejto kategórii nájdete aj odvetranú fasádu SOFIT PANEL.

Plechová krytina CLIP PANEL sa používa na šikmé strechy so sklonom od 15 stupňov a viac. Krytina pôsobí elegantne, nadčasovo, pripomína klasickú klampiarsku falcovanú krytinu so stojatou drážkou. Pokládka je časovo veľmi efektívna. Okrem toho, jednotlivé lamely zakliknete vzájomne do seba bez potreby špeciálneho náradia.

SCHLEBACH je ďalšou významnou plechovou krytinou, ktorá je známa svojou odolnosťou a flexibilitou. Krytina SCHLEBACH sa používa na šikmé strechy so sklonom od 3 stupňov. Súvislé pásy krytiny sú  kladené od odkvapu k hrebeňu  a spájané dvojitou stojatou drážkou (falcom). Jednotlivé pásy krytiny sa spájajú niekoľkými typmi spojov pre priečne i pozdĺžne napojenie. Navyše, takéto spojenie zabezpečuje nepriepustnosť spoja, a to aj v prípade snehovej pokrývky.

Množstvo spokojných zákazníkov si osvojilo plechovú strešnú krytinu LAMINKA vďaka jej výnimočnému pomeru medzi kvalitou a cenou. Vďaka možnosti použitia od sklonu 12° je ideálnym riešením pri stavbe rodinných domov typu bungalov s malým sklonom strechy alebo pri výstavbe priemyslových objektov.

SOFIT PANEL je obdĺžnikový prvok do seba zapadajúcich zámkov.  Panel sa kotví samoreznými skrutkami k nosnému roštu. Kotviace prvky zostávajú skryté, zatiaľ čo fasádne plechové obklady môžu byť inštalované vertikálne alebo horizontálne.

Ponúkame rôzne typy plechových krytín, každá s unikátnymi vlastnosťami a výhodami, umožňujúce zákazníkom vybrať si krytinu, ktorá najlepšie spĺňa ich estetické preferencie, požiadavky na odolnosť a cenové očakávania. Naše riešenia prispôsobujeme Vašim potrebám.

Čítať viac
Filtrácia
Materiál
Výrobca
Zrušiť filter
1 – 4 z 4 produktov