Dištančné podložky - vymedzovacie podložky Kronoplast banner kategórie

Dištančné podložky

Dištančné podložky potrebuje každý, kto pracuje na strešných konštrukciách a potrebuje zabezpečiť presné a stabilné vyrovnávanie strešných prvkov. Poznáme ich tiež pod názvom vymedzovacie podložky. Používajú sa na vyrovnávanie rôznych nerovností podkladu, napr. na vyrovnávanie lát, nosníkov alebo štartovacích líšt pod izolačným systémom.

Plastové dištančné podložky KRONO-PLAST sa vyrábajú z kvalitného PP materiálu a vyznačujú sa vysokou odolnosťou proti stlačeniu. Zvládnu náročné poveternostné podmienky a majú dlhú životnosť.

V sortimente KRONO-PLAST sú rôzne hrúbky 2, 3, 4, 5, 8, 10, 15 mm, ktoré môžete podľa potreby kombinovať. Vymedzovacie podložky majú 3 montážne otvory pre skrutky so zabezpečením proti jej neúmyselnému posunutiu.

Vďaka ich presnému dizajnu a rôznym veľkostiam sa hodia pre širokú škálu aplikácií a zabezpečujú flexibilitu pri práci na rôznych strešných projektoch.

Investícia do kvalitných dištančných podložiek vám uľahčí profesionálne a bezpečné dokončenie strešných prác. Vyhnete sa potenciálnym problémom súvisiacim s nerovnosťami.  S produktami KRONO-PLAST získate spoľahlivé a trvanlivé riešenie, ktoré prispieva k celkovej integrite a estetike vašej strechy.

Vyberte si z našej ponuky dištančných podložiek a zabezpečte si optimálny základ pre vaše strešné systémy.    

Čítať viac
Filtrácia
Balenie
Materiál
Výrobca
Výrobok
Cena
Zrušiť filter
Názov produktu
Cena
Dostupnosť
1 – 10 z 10 produktov