Hroty proti vtákom - hroty proti lastovičkám - Kronoplast banner

Hroty proti vtákom

Hroty proti vtákom sú účinným a humánnym spôsobom, ako ochrániť vašu strechu, presah strechy a fasádu pred neželaným usadzovaním vtáctva. V našom e-shope ponúkame široký sortiment hrotov proti vtákom KRONO-PLAST, ktoré poskytujú maximálnu ochranu bez toho, aby zranili zvieratá. Hroty proti lastovičkám, holubom, mačkám, či iným zvieratám, pôsobia ako bariéra. Bránia im v sadaní, hniezdení, či lození na chránených miestach. Používajú sa aj na múrikoch, plotoch, parapetoch alebo balkónoch. Môžu dokonca odradiť aj zlodeja.

Inštalácia hrotov KRONO-PLAST je rýchla a jednoduchá, ideálna pre domácich majstrov. Hroty proti vtákom sa ľahko nasadzujú na rôzne povrchy a flexibilne sa prispôsobia rôznym tvarom. Majú modulárnu konštrukciu, takže ich možno ľubovoľne kombinovať podľa dĺžky a šírky plochy, ktorú chceme ochrániť. Dajú sa napájať pozdĺžne a priečne.

Hroty proti lastovičkám, iným vtákom a zvieratám od výrobcu KRONO-PLAST sa vyrábajú z vysokokvalitného polypropylénu, ktorý je stabilizovaný proti UV žiareniu.  Zaručujú dlhodobú odolnosť a efektívnosť bez ohľadu na poveternostné podmienky.

Vďaka ich efektívnosti a nenápadnému dizajnu sú ideálnym riešením pre domácnosti, historické budovy, kostoly, priemyselné objekty a ďalšie stavby, kde je potrebné zabrániť vtákom v hniezdení a znečisťovaní fasád.

Naša ponuka zahŕňa hroty proti vtákom v rôznych veľkostiach a farbách, aby sme vyhoveli špecifickým požiadavkám vašich projektov. Či už potrebujete ochrániť malú plochu alebo veľkú plochu, s našimi hrotmi dosiahnete želaný efekt ochrany a zachováte estetický vzhľad vašej nehnuteľnosti.

Vyberte si z našej ponuky hrotov proti vtákom a zabezpečte si účinnú a dlhotrvajúcu ochranu vašich exteriérových priestorov pred vtákmi a inými malými zvieratami. Získate kvalitné a spoľahlivé riešenie, ktoré ochráni a zároveň prispeje k udržaniu čistoty a estetiky vašej nehnuteľnosti.

Čítať viac