Vyrovnávacie kliny plastové Kronoplast banner kategórie

Vyrovnávacie kliny

Vyrovnávacie kliny neoceniteľne pomáhajú pri montáži strešných systémov.  Zaštiťujú presné a stabilné vyrovnanie strešných lát a iných prvkov strešnej konštrukcie. Ich tvar a rozmery umožňujú použitie tam, kde sa vyžaduje vyrovnanie alebo udržanie rovnomernej vzdialenosti.

V našej ponuke nájdete širokú paletu vyrovnávacích klinov KRONO-PLAST. Materiál z ktorého sa vyrábajú – kvalitný PP plast, zaručuje ich vysokú odolnosť voči stlačeniu až do 400 kg. Vďaka tomuto materiálu, kliny odolávajú pôsobeniu poveternostných vplyvov, plesniam a hubám.

Tvar a rozmery klinov poskytujú flexibilitu a použiteľnosť vo viacerých montážnych situáciách. Zárez v kline umožňuje ľahké vyrovnanie už čiastočne priskrutkovaných líšt, zatiaľ čo zuby na kline zabraňujú nechcenému vypadnutiu klinu počas práce. Táto praktická funkcia zjednodušuje montáž a zvyšuje efektivitu práce.

KRONO-PLAST ponúka kliny v štyroch rozmeroch, ktoré sú farebne rozlíšené, aby ste mohli ľahko vybrať správnu veľkosť podľa nerovností, s ktorými sa stretávate. Vyrovnávacie kliny KRONO-PLAST si môžete objednať v praktických kufríkoch. V ponuke sú balenia jednotlivých farieb alebo mix rôznych veľkostí.

Vyberte si z našej ponuky vyrovnávacích klinov. S produktami KRONO-PLAST získate spoľahlivé a odolné riešenie, ktoré uľahčí montáž a zabezpečí dlhodobú funkčnosť a estetický vzhľad vašej strechy.  

Čítať viac
Filtrácia
Balenie
Farba
Materiál
Výrobca
Výrobok
Cena
Zrušiť filter
Názov produktu
Cena
Dostupnosť
1 – 7 z 7 produktov