Ventilačné kohúty KRONO-PLAST na odvetrávanie a ventiláciu - rôzne farby

Ventilačné kohúty ROTOLINE-S

Predstavujeme vám nový druh ventilačných otáčacích hlavíc – ventilačné kohúty ROTOLINE-S. Takéto zariadenia sú nevyhnutnou súčasťou každého odvetrávacieho systému strechy. Zabezpečujú nielen efektívny odvod vzduchu, ale aj ochranu pred vniknutím dažďovej vody do ventilačného potrubia. Inovatívne rotačné kohúty ROTOLINE-S sa automaticky prispôsobujú smeru vetra a zvyšujú tak svoju efektivitu.

Ventilačné kohúty v rôznych farebných prevedeniach sa esteticky zintegrujú k vašej strešnej krytine. Vďaka širokej škále podstavcov  ich môžete inštalovať  na rôznych typoch strešných krytín. V našom e-shope nájdete napríklad ventilačné kohúty ROTOLINE-S  pre škridloplechy s vlnou 350/20  alebo pre hladké krytiny. Ak potrebujete špecifické riešenie pre iné krytiny, objednáme vám produkty s vhodnými podstavcami priamo od výrobcu.

Výrobky KRONO-PLAST sú vyrobené z kvalitných materiálov odolných voči UV žiareniu a extrémnym poveternostným podmienkam. To zabezpečuje ich dlhú životnosť a spoľahlivosť. Rotačný mechanizmus zabraňuje vnikaniu vody do potrubia aj pri silných dažďoch a zároveň zvyšuje odvádzaciu kapacitu systému. Montáž ventilačných kohútov a hlavíc je rýchla a jednoduchá, čo ocenia nielen profesionálni montéri, ale aj domáci kutili.

Kvalitné ventilačné zariadenia zachovajú funkčnosť a integritu vašej strechy. Vyberte si z našej ponuky a zabezpečte si pokročilé riešenie pre vaše odvetrávacie potreby. S produktmi ROTOLINE-S získate nielen funkčnú, ale aj esteticky príťažlivú súčasť vašej strechy, ktorá pridá na jej hodnote a zabezpečí dlhodobú ochranu.

Čítať viac
Filtrácia
Farba
Materiál
Priemer
Výrobca
Výrobok
Cena
Zrušiť filter
Názov produktu
Cena
Dostupnosť
1 – 5 z 5 produktov