Ventilačné kohúty KRONO-PLAST na odvetrávanie a ventiláciu - rôzne farby

Škridloplechy

V tejto kategórii nájdete ventilačné kohúty pre škridloplechy s nízkou vlnou 350/20, s podstavcom N. V našej ponuke KRONO-PLAST nájdete aj iné varianty týchto produktov.

Rotačné ventilačné kohúty pre škridloplechy ROTOLINE-S využívajú  kinetickú energiu vetra na zvýšenie efektívnosti odvetrávania, a tým prispievajú k lepšej cirkulácii vzduchu.  Rotačný mechanizmus zabezpečuje, že sa kohúty automaticky prispôsobujú smeru vetra a zvyšujú tak svoju efektivitu. Zabezpečujú nielen efektívny odvod vzduchu, ale aj ochranu pred vniknutím dažďovej vody do ventilačného potrubia.

Ventilačné kohúty  ROTOLINE-S sa vyrábajú v rôznych farebných prevedeniach. Výrobca KRONO-PLAST ponúka hlavice s podstavcami pre rôzne typy strešných krytín. Podľa vašich potrieb vám objednáme vhodný produkt priamo od výrobcu.

Vyberte si z našej ponuky a zabezpečte správne odvetranie vášho domova. S produktmi KRONO-PLAST ROTOLINE-S získate nielen funkčnú, ale aj esteticky príťažlivú súčasť vašej strechy, ktorá pridá na jej hodnote a zabezpečí dlhodobú ochranu.

Čítať viac