Ventilačné kohúty KRONO-PLAST na odvetrávanie a ventiláciu - rôzne farby

CLIP PANEL/ SCHLEBACH

V tejto kategórii nájdete ventilačné kohúty pre hladké krytiny ROTOLINE-S s podstavcom PI. Montujú sa na krytiny ako je click systém (CLIP PANEL) alebo falcovaná krytina (SCHLEBACH). Hlavice s týmto podstavcom sa dajú použiť aj na existujúcich asfaltových pásoch, asfaltových šindľoch a lepenkách. Taktiež na fóliách TPO, PVC a niektorých trapézových plechoch. Ak potrebujete špecifické riešenie pre iné krytiny, objednáme vám produkty s vhodnými podstavcami priamo od výrobcu.

Rotačné ventilačné kohúty pre hladké krytiny ROTOLINE-S využívajú kinetickú energiu vetra na zvýšenie efektívnosti odvetrávania, a tým prispievajú k lepšej cirkulácii vzduchu.  Rotačný mechanizmus zabezpečuje, že sa kohúty automaticky prispôsobujú smeru vetra a zvyšujú tak svoju efektivitu.

Ventilačné hlavice pre hladké krytiny ROTOLINE-S sa vyrábajú v rôznych farebných prevedeniach a ľahko sa integrujú do celkového vzhľadu strechy.

Vyberte si z našej ponuky a zachovajte funkčnosť a integritu vašej strechy. S produktmi KRONO-PLAST ROTOLINE-S získate nielen funkčnú, ale aj esteticky príťažlivú súčasť vašej strechy, ktorá pridá na jej hodnote a zabezpečí dlhodobú ochranu.

Čítať viac