strešné anténne priechodky banner rôzne farby

Ostatné strešné krytiny

Anténne priechodky KRONO-PLAST pre všetky ostatné strešné krytiny – NA DOPYT. Kontaktujte nás a náš tím vám ochotne poradí s výberom vhodného podstavca pre vašu strešnú krytinu. Budeme potrebovať konkrétny typ vašej strešnej krytiny, najlepšie meno výrobcu a model. Ak túto informáciu neviete, postačí technický nákres s presnými rozmermi.

Výrobca KRONO-PLAST má vo svojej ponuke anténne priechodky pre široké spektrum strešných krytín. Vyrába ich v rôznych farbách, čo umožňuje jednoduchú integráciu do estetiky vašej strechy a zabezpečuje, že nebudú narušovať celkový vzhľad vašej nehnuteľnosti. Z dôvodu veľkého množstva možných kombinácií produktov, požadované varianty vám na základe vašich požiadaviek objednáme priamo od výrobcu.

Priechodky poznáme tiež  pod názvom prechodky alebo prestupy. Umožňujú bezpečné a esteticky príťažlivé vedenie anténnych káblov a káblov iných technologických inštalácií kolmo cez strechu.

katalógu KRONO-PLAST  si môžete pozrieť ukážky dostupných podstavcov napríklad pre betónové škridly, keramické škridly, plechové krytiny, šindle a lepenky, či trapézové plechy.

Čítať viac