strešné anténne priechodky banner rôzne farby

Škridloplechy

Anténne priechodky pre škridloplechy s nízkou vlnou 350/20 s podstavcom N. Tieto produkty si môžete objednať aj v iných variantoch. Okrem podstavcov pre rôzne profilované krytiny máme v ponuke aj varianty pre iné typy strešných krytín. Kontaktujte nás a radi vám pomôžeme s výberom.

Strešné anténne priechodky pre škridloplechy predstavujú ideálne riešenie pre každého, kto hľadá spoľahlivý a esteticky príťažlivý spôsob, ako previesť anténne káble a ďalšie vedenia cez strechu. Priechodky, tiež nazývané prechodky alebo prestupy,  poskytujú dokonalé utesnenie a ochranu proti vniknutiu vody.

Anténne priechodky KRONO-PLAST  z vysokokvalitných materiálov zaručujú odolnosť voči UV žiareniu a extrémnym poveternostným podmienkam. Spoločnosť KRONO-PLAST ich vyrába v rôznych farebných prevedeniach, aby ste mohli dosiahnuť dokonalú harmóniu s farbou vašej strešnej krytiny.

Okrem estetickej stránky je dôležitá aj praktická – anténne priechodky pre škridloplechy sa svojím profilom presne prispôsobujú krytine, na ktorú sú určené. Preto je inštalácia rýchla a jednoduchá.

Zvolením našich strešných anténnych priechodiek KRONO-PLAST investujete nielen do funkčnosti, ale aj do estetického vzhľadu vašej strechy. Poskytnú vašim anténnym káblom a technologickým inštaláciám bezpečný a elegantný prechod, čím prispejú k dlhodobej udržateľnosti a hodnote vašej nehnuteľnosti.  

Čítať viac