Galeco banner - Dachrynna - Roofgutter

Spoločnosť Galeco – majstri inovácií odkvapových systémov

  • 29. 03. 2024
  • Dodávatelia

V súčasnosti sa svet stavebných materiálov a technológií rýchlo vyvíja. Na trhu existuje firma, ktorá vďaka svojim inováciám a vedúcej pozícii udáva trendy v oblasti odkvapových systémov. Je to poľská spoločnosť Galeco Sp. z o.o., ktorá je už od roku 1996 na čele tohto sektora.

Každým novým produktom potvrdzuje spoločnosť Galeco svoje miesto ako neochvejný inovátor. Naša spoločná cesta s Galeco nám umožňuje prinášať vám to najlepšie z ich bohatej ponuky.

Ako popredný dodávateľ odkvapových systémov, Galeco kladie dôraz na uspokojovanie potrieb  zákazníkov prostredníctvom poskytovania profesionálnych služieb a neustálych inovácií. To všetko robia s odhodlaním a nadšením. Etické princípy a uspokojenie potrieb zákazníkov a zamestnancov predstavujú základný pilier firemnej filozofie.

Úsmev v daždi

Charakteristické logo Galeco, odráža optimistický duch tejto značky. S heslom „Úsmev v daždi“ sa spoločnosť Galeco zaviazala k tomu, aby každej výzve čelili s úsmevom a hľadali pozitívne východiská aj v náročných situáciách. Tento prístup je kľúčovým pilierom snahy o vytvorenie priateľskej a pozitívne vnímanej firmy. Galeco je znakom profesionality, ktorá ide ruka v ruke s pozitívnym postojom.

Galeco – synonymum pre kvalitu a inováciu

Už viac ako dve desaťročia, definuje spoločnosť Galeco štandardy v oblasti odkvapových systémov. S rozsiahlym zázemím v oblasti výskumu a vývoja, spoločnosť úspešne odpovedá na potreby trhu s odkvapovými systémami, vrátane odvodňovacích systémov pre ploché strechy a PVC strešných podhľadov. Ich dlhoročné skúsenosti a neustály výskum trhu im umožňujú uspokojiť aj najnáročnejšie požiadavky zákazníkov, čím si udržiavajú pozíciu lídra v tomto segmente.

Galeco NOVA strešné podhľady PVC grafitová banner

Široká škála produktov pre každú potrebu

Sortiment Galeco ponúka celý rad produktov, zahŕňajúc PVC a oceľové odkvapové systémy, rôzne profily, strešné podhľady, a tiež široké spektrum príslušenstva.

Výber produktov zahŕňa inovatívne „hranaté“ systémy ako STAL2, PVC2, BEZ ODKVAPU (SKRYTÝ ODKVAP), DACHRYNNA (ROOFGUTTER) ako aj osvedčené polkruhové odkvapové systémy ako Galeco STAL, PVC a LUXOCYNK.

Produkty Galeco sú navrhnuté tak, aby splnili najvyššie požiadavky na funkčnosť a estetiku, čím sa odlišujú na trhu. Napríklad žľaby s vnútornými hranami zatočenými dovnútra, predchádzajúce pretečeniu vody aj pri silných dažďoch. Ďalšími príkladmi sú hranaté odkvapové systémy Galeco BEZ ODKVAPU (SKRYTÝ ODKVAP), ktoré sú integrované priamo do fasády budovy, či maskovacie kryty na oceľovom hranatom systéme STAL2.

Spoločnosť Galeco ponúka aj špeciálne riešenia pre odvodňovanie plochých striech, modulárne plechové krytiny Galeco RIGA a strešné podhľady Galeco NOVA. Portfólio nedávno obohatila novinka v podobe odkvapových systémov Q STALYO.

Produkty značky Galeco vynikajú  svojou dlhou životnosťou a schopnosťou odolávať mechanickému poškodeniu a blednutiu. Tieto výrobky si udržiavajú vysokú odolnosť proti korózii a proti rôznym chemikáliám, vrátane kyselín,  solí a iných zložiek, ktoré sa môžu nachádzať v dažďovej vode.

Inovácia, ktorá mení pravidlá hry: DACHRYNNA (ROOFGUTTER)

Najnovším prírastkom do portfólia produktov Galeco je Dachrynna (po anglicky Roofgutter), revolučný integrovaný strešný systém 2v1, ktorý kombinuje strešnú krytinu s odkvapovým systémom. Tento systém prináša dokonalú súhru medzi strechou a odkvapom, pridávajúc estetickú hodnotu a moderný vzhľad každej stavbe. Je príkladom, ako Galeco neustále posúva hranice možného a potvrdzuje svoje vedúce postavenie na trhu s odkvapovými systémami.

Vlastná akadémia Galeco – vzdelávanie ako kľúč k úspechu

Spoločnosť Galeco si veľmi dobre uvedomuje význam vzdelávania pre tých, ktorí predávajú alebo inštalujú ich odkvapové systémy. Preto kladú veľký dôraz na školenia a aktuálne pracujú na výstavbe svojej novej školiacej akadémie priamo vo svojich priestoroch. Školenia poskytujú jedinečnú príležitosť na priamy kontakt. Slúžia nielen ako platforma na prezentáciu a propagáciu inovatívnych riešení Galeco, ale aj ako prostriedok na získavanie spätnej väzby od odborníkov z praxe. Cieľom je nielen presvedčiť účastníkov o výhodách využívania produktov Galeco, ale aj pochopiť očakávania a potreby zákazníkov. Tento prístup umožňuje Galecu rýchlo reagovať na trhové požiadavky a implementovať zmeny a inovácie, ktoré prispievajú k ďalšiemu zvyšovaniu kvality a efektivity ponúkaných riešení.

Nedávno sa časť nášho tímu z LAMINA PREŠOV spolu so skupinou našich partnerov zúčastnila na vzdelávacom podujatí organizovanom spoločnosťou Galeco v Krakowe. Toto školenie bolo výnimočné svojím komplexným zameraním, pretože účastníkom poskytlo nielen teoretické, ale predovšetkým praktické poznatky. Školenie sa zameriavalo hlavne na predstavenie systému DACHRYNNA a jeho montáž. Viac informácií o školení nájdete na našej firemnej stránke lamina.sk.

Akadémia Galeco - školiaca maketa na systém Dachrynna

Globálna prítomnosť a záväzok k excelentnosti

S pobočkami po celom území Poľska a silnou prítomnosťou na medzinárodných trhoch, Galeco poskytuje vynikajúce služby a produkty kdekoľvek na svete. Spoločnosť Galeco sa zaväzuje k vysokým štandardom, inováciám a kvalite, čoho dôkazom sú mnohé ocenenia a certifikáty. Táto filozofia stojí za ich úspechom a rastom na medzinárodných trhoch.

Spoločnosť ponúka aj rozsiahlu podporu pre architektov, vrátane technických informácií o odkvapových systémoch, knižníc BIM a CAD výkresov, prierezov, tabuliek výkonu a fotografií produktov.

Produktová brožúra Galeco - odkaz na stiahnutie katalógu

Spoľahnite sa na Galeco

Odkvapový systém nie je len kus plastu alebo kovu. Ide o riešenie, ktoré prináša konkrétne benefity pre majiteľa domu alebo staviteľa. Spoločnosť Galeco kladie dôraz práve na tieto prínosy, keďže sú to práve ony, ktoré rozhodujú o výbere toho správneho odkvapového systému.

Produkty Galeco sú plné takýchto vlastností, ktoré ich vyzdvihujú nad konkurenciu a pridávajú hodnotu vášmu projektu. Nielenže chránia vašu stavbu pred zrážkami, ale zároveň pridávajú estetickú hodnotu k exteriéru. Objavte s nami svet, kde inovácia, kvalita a estetika idú ruka v ruke a kde každý detail má svoj význam.