Hranatý odkvapový systém PVC²

Hranatý odkvapový systém GALECO PVC2 sa vyznačuje vysokým leskom,  najvyššou odolnosťou voči UV žiareniu a 100% utesnením. Elegantný a moderný hranatý tvar odkvapového systému GALECO PVC² sa ideálne prispôsobuje najnovším trendom v stavebníctve. Je synonymom pre moderný dizajn a najvyššiu kvalitu, ktorá spĺňa súčasné architektonické trendy a požiadavky na funkčnosť.

Hranatý tvar  žľabu zabezpečuje efektívny odtok zrážkovej vody, čím chráni strechu a okolie domu pred poškodením. Dokonca má väčšiu kapacitu odvádzanej vody ako v prípade polkruhových žľabov rovnakej šírky.

Hranatý odkvapový systém GALECO PVC2 je vyrobený z vysokokvalitného polychloridu metódou koextrúzie. Tento materiál je odolný voči vonkajším a mechanickým vplyvom a voči starnutiu (stálosť farieb). Vysoký lesk a odolnosť voči UV žiareniu zaručujú, že systém si dlhodobo zachová svoj atraktívny vzhľad bez straty funkčných vlastností. Ďalšou výhodou je, že je cenovo dostupnejší ako oceľový variant hranatého odkvapového systému STAL2.

Inštalácia systému GALECO PVC² je jednoduchá a rýchla, čo ocenia nielen profesionáli, ale aj domáci majstri. Naša ponuka zahŕňa kompletný sortiment prvkov potrebných pre inštaláciu, vrátane žľabov, zvodov, spojok, kotlíkov, rohov, kolien, čiel, či hákov.

Výrobca GALECO dodáva k systému PVC2 dodatkové  tesniace žľabové vložky, ktoré sa môžu inštalovať v miestach spojenia žľabu s inými prvkami, ako sú kotlíky, rohy a žľabové spojky. Vďaka tomu si môžete byť istý, že je systém 100% tesný a stabilný.  Navyše, žľabový hák hranatého systému GALECO PVC2 unesie najvyššie štandardné zaťaženie v triede nosnosti H. Výrobca GALECO pri systéme PVC2 dáva až 15-ročnú záruku na mechanickú odolnosť a 5-ročnú záruku na farebnú stálosť.

Plastový odkvap GALECO PVC2 si môžete objednať v dvoch farebných prevedeniach: čiernej a čiernosivej/grafitovej. Rozmery: priemer žľabu 135 mm/zvod 70×80 mm.

Zvoľte si hranatý odkvapový systém GALECO PVC2 a získajte nielen spoľahlivú ochranu vašej strechy, ale aj príťažlivý a moderný prvok, ktorý zvýrazní charakter vašej stavby.  

Čítať viac

Montážny návod na stiahnutie

Priemer žľabu 135 mm/zvod 70×80 mm.

Filtrácia
Dĺžka
Farba
Materiál
Merná jednotka
Model
Priemer
Rozmer
Výrobca
Výrobok
Cena
Zrušiť filter
Názov produktu
Cena
Dostupnosť
1 – 12 z 22 produktov
  • 1 / 2