bauder pvc folie LAMINA eshop banner

BauderTHERMOPLAN FPO (TPO)

V kategórii BauderTHERMOPLAN FPO/TPO fólia nájdete moderný hydroizolačný systém BauderTHERMOPLAN, ktorý predstavuje špičku v oblasti hydroizolácií na báze FPO-PP/TPO. Tento systém je výsledkom dlhoročného vývoja a praxe popredného nemeckého výrobcu Bauder.

Než prejdeme k podrobnejšiemu popisu, objasnime si, čo presne znamenajú skratky FPO a TPO. Hoci sa môže zdať, že ide o dve odlišné kategórie produktov, v realite predstavujú ten istý typ materiálu bez akéhokoľvek chemického rozdielu. Termín FPO, pochádzajúci z nemeckého výrazu „flexible polyolefine“, a TPO, anglická skratka pre „thermo plastic olefines“, oboje označujú termoplastické olefíny.

Umelohmotná strešná fólia THERMOPLAN sa preukázala ako produkt s bezkonkurenčnou kvalitou, stanovujúci štandardy v bezpečnosti, jednoduchosti realizácie a dlhodobej životnosti.

Fólie BauderTHERMOPLAN  sa vyrábajú z vysokokvalitnej zliatiny špeciálnych PP-kopolymérov, ktoré zaručujú ich vysokú pevnosť a optimálnu rozťažnosť. Vďaka tomu sú ideálne pre použitie na plochých strechách.

Fólie FPO/TPO THERMOPLAN sú univerzálne – či už potrebujete mechanické kotvenie, lepenie alebo priťaženie. Okrem toho ponúkajú špičkovú protipožiarnu odolnosť a sú odolné proti prerastaniu koreňov a mikroorganizmom.

Pri fóliách FPO (TPO)  je dôležité použiť správne oplechovanie a iné doplnky.  Používajú sa špeciálne výrobky k FPO (TPO) fóliám a TPO tabuľové plechy. (Pozor, nie PVC!)

Prehľad všetkých výrobkov nájdete v katalógu Bauder – prehľad výrobkov pre ploché strechy.

Vyberte si BauderTHERMOPLAN  pre váš projekt a ochráňte vašu strechu najmodernejším hydroizolačným systémom.

Naša spoločnosť LAMINA PREŠOV je zastupiteľom spoločnosti Bauder na Slovensku.

Objednané produkty, ktoré nedržíme na našom sklade, vám doručíme z externého skladu Bauder zvyčajne do 7 pracovných dní.  V prípade záujmu a produkty na DOPYT, alebo ak potrebujete poradiť, neváhajte a kontaktujte nás. Spolu s obchodno-technickými zástupcami Bauder vám pomôžeme nájsť to najvhodnejšie riešenie.

Čítať viac
Filtrácia
Balenie
Farba
Hrúbka
Merná jednotka
Šírka
Výrobca
Výrobok
Cena
Zrušiť filter