Oplechovanie pozinkovaný plech LAMINA PREŠOV e-shop

Zvitkový plech

Zvitkový pozinkovaný plech, vyrábaný vo forme dlhých navinutých zvitkov, je vysoko využívaný vďaka svojim vynikajúcim vlastnostiam. Proces výroby plechu spočíva v pokrývaní oceľového plechu vrstvou zinku.  Táto bariéra účinne chráni oceľ pred vplyvmi vlhkosti a korozívnych látok. Vďaka ochrane proti korózii má pozinkovaný plech predĺženú životnosť v porovnaní s nechránenou oceľou. Tento plech sa vyznačuje svojou flexibilitou a širokým spektrom použitia. Zvitkový pozinkovaný plech sa často využíva na strešné krytiny, odkvapové systémy a ďalšie stavebné aplikácie.

Výrobcovia a dodávatelia môžu plech rezať a upravovať podľa potrieb zákazníkov. Zvitok pozinkovaného plechu umožňuje jeho jednoduché skladovanie a transport, čím sa znižujú logistické náklady a zjednodušuje efektívne spracovanie. Je dôležité ovládať správnu techniku rezania, ohýbania a vŕtania, aby nedošlo k poškodeniu ochrannej vrstvy a aby sa zaručila dlhá životnosť výrobku.

Zvitkový pozinkovaný plech sa stáva ideálnym riešením pre aplikácie vyžadujúce materiál s vysokou odolnosťou, dobrú spracovateľnosť a estetickou kvalitou.

Čítať viac

Akcia pozinkovaný plech

Vybrané benefity našej ponuky žiarovo pozinkovaného zvitkového plechu zahŕňajú: Čítaj viac

 

Filtrácia
Dĺžka
Hrúbka
Merná jednotka
Povrchová úprava
Šírka
Výrobca
Výrobok
Cena
Zrušiť filter