Ventilačné hlavice ROTOLINE KRONOPLAST banner rôzne farby

CLIP PANEL/ SCHLEBACH

Ventilačné turbíny – ventilačné rotačné hlavice ROTOLINE s podstavcom PI vhodné pre hladké krytiny. Patria tu krytiny ako je click systém (CLIP PANEL) alebo falcovaná krytina (SCHLEBACH). Hlavice s týmto podstavcom sa dajú použiť aj na existujúcich asfaltových pásoch, asfaltových šindľoch a lepenkách. Taktiež na fóliách TPO, PVC a niektorých trapézových plechoch.

V našej ponuke nájdete modely ventilačných turbín značky KRONO-PLAST aj pre iné typy strešných krytín.  Z dôvodu veľkého množstva možných kombinácií produktov, požadované varianty sa na základe vašej objednávky objednávajú priamo od výrobcu.

Rotačné hlavice  ROTOLINE využívajú kinetickú energiu vetra na zvýšenie efektívnosti odvetrávania, a tým prispievajú k lepšej cirkulácii vzduchu v obytných priestoroch a sanitárnych zariadeniach. Rotačný mechanizmus zabezpečuje, že vzduch sa odvádza efektívne aj pri nízkej rýchlosti vetra.

Na výber sú dva tvary hlavíc ROTOLINE pre hladké krytiny – podlhovastý a guľový.  Tvar hlavice neovplyvňuje jej výkonnosť, čo znamená, že si môžete vybrať dizajn, ktorý najlepšie zapadá do vzhľadu vašej strechy.

Čítať viac
Filtrácia
Farba
Materiál
Priemer
Výrobca
Výrobok
Cena
Zrušiť filter