Ventilačné hlavice ECOLINE PREMIUM KRONOPLAST banner rôzne farby

Ostatné strešné krytiny

Ventilačné hlavice KRONOPLAST ECOLINE PREMIUM s podstavcami vhodnými pre rôzne typy strešných krytín – na dopyt. Kontaktujte nás! Pomôžeme Vám s výberom.

Ventilačné hlavice KRONOPLAST sa vyznačujú vysokou kvalitou, odolnosťou voči poveternostným vplyvom a dlhou životnosťou. Vyrábajú sa z odolných materiálov, ktoré zaručujú dlhodobú životnosť a minimálnu potrebu údržby.

Výrobca KRONO-PLAST má vo svojej ponuke podstavce hlavíc pre široké spektrum strešných krytín. Vyrába ich v rôznych farbách, čo umožňuje jednoduchú integráciu do estetiky vašej strechy a zabezpečuje, že nebudú narušovať celkový vzhľad vašej nehnuteľnosti. Z dôvodu veľkého množstva možných kombinácií produktov, požadované varianty sa na základe vašej objednávky objednávajú priamo od výrobcu.

V katalógu KRONO-PLAST  si môžete pozrieť ukážky dostupných podstavcov napríklad pre betónové škridly, keramické škridly, plechové krytiny, šindle a lepenky, či trapézové plechy.

Kontaktujte nás a náš tím vám ochotne poradí s výberom vhodného podstavca pre vašu strešnú krytinu. Budeme potrebovať konkrétny typ vašej strešnej krytiny, najlepšie meno výrobcu a model. Ak túto informáciu neviete, postačí technický nákres s presnými rozmermi.    

Čítať viac