Bočné ventilačné hlavice

Bočné ventilačné hlavice KRONO-PLAST montujeme väčšinou na vonkajších stenách  budov.  Môžete ich použiť napríklad v prípadoch, keď nemôžete namontovať ventilačnú hlavicu na strechu.  Výborne slúžia na vetranie menších objektov, ako sú garáže alebo letné domy.

Bočné ventilačné hlavice pomáhajú predovšetkým  zlepšovať cirkuláciu vzduchu. Zodpovedajú aj za odstraňovanie použitého a vlhkého vzduchu, ktorý vzniká v budove. Riešia tak problém hromadenia vlhkosti, a tým aj vzniku plesní alebo húb.

V našej kategórii bočných ventilačných hlavíc nájdete pevné hlavice SIDEVENT a rotačné hlavice SIDEVENT ROTO. Model SIDEVENT ROTO zabezpečí maximálnu efektivitu aj pri slabom vetre. Jeho otočný kryt s profilovanými lopatkami zaisťuje tichý a efektívny chod. Vďaka dvojitému guľôčkovému ložisku naplnenému kvalitným olejom zaručí dlhú životnosť bez porúch. Mriežka na spodnej strane hlavice zabraňuje vniknutiu nečistôt a zvyšuje ťah. Môžete si vybrať z dvoch tvarov: podlhovastého alebo guľového.

Pre tých, ktorí uprednostňujú pevné riešenia, máme v ponuke SIDEVENT s pevným krytom. Špeciálne prstene zaisťujú voľný prietok vzduchu a zároveň chránia pred lístím a inými nečistotami. Jednoduchú inštaláciu zabezpečuje integrovaná vodováha.

Pri oboch modeloch zakrýva miesto prechodu cez stenu diskrétna rozeta.

Bočné ventilačné hlavice KRONO-PLAST  sú vynikajúcou voľbou pre tých, ktorí hľadajú spoľahlivé a dlhodobo funkčné riešenia vetrania bez nutnosti montáže na strechu.  

Čítať viac
Filtrácia
Farba
Materiál
Priemer
Výrobca
Výrobok
Cena
Zrušiť filter
Názov produktu
Cena
Dostupnosť
1 – 4 z 4 produktov