Kronoplast strešné priechodky pre solárne systémy banner

Ostatné strešné krytiny

Káblové priechodky KRONO-PLAST pre solárne, fotovoltické a iné zariadenia na streche s podstavcami vhodnými pre všetky ostatné krytiny – NA DOPYT. Kontaktujte nás! Strešné priechodky vám pomôžu bezpečne,  utesnene a esteticky previesť káble cez strechu v súlade s jej sklonom.

Výrobca KRONO-PLAST má vo svojej ponuke káblové priechodky pre široké spektrum strešných krytín. Vyrába ich v rôznych farbách, čo umožňuje jednoduchú integráciu do estetiky vašej strechy a zabezpečuje, že nebudú narušovať celkový vzhľad vašej nehnuteľnosti. Z dôvodu veľkého množstva možných kombinácií produktov, požadované varianty vám na základe vašich požiadaviek objednáme priamo od výrobcu.

katalógu KRONO-PLAST  si môžete pozrieť ukážky dostupných podstavcov napríklad pre betónové škridly, keramické škridly, plechové krytiny, šindle a lepenky, či trapézové plechy.

Kontaktujte nás a náš tím vám ochotne poradí s výberom vhodného podstavca pre vašu strešnú krytinu. Budeme potrebovať konkrétny typ vašej strešnej krytiny, najlepšie meno výrobcu a model. Ak túto informáciu neviete, postačí technický nákres s presnými rozmermi.

Čítať viac