Kronoplast strešné priechodky pre solárne systémy banner

CLIP PANEL/ SCHLEBACH

V tejto kategórii nájdete priechodky pre solárne systémy s podstavcom PI pre hladké krytiny. Patria tu krytiny ako je click systém (CLIP PANEL) alebo falcovaná krytina (SCHLEBACH). Dajú sa použiť aj na existujúcich asfaltových pásoch, asfaltových šindľoch a lepenkách, fóliách TPO, PVC a niektorých trapézových plechoch. Ak potrebujete špecifické riešenie pre iné krytiny, objednáme vám produkty s vhodnými podstavcami priamo od výrobcu. Kontaktujte nás.

Strešné priechodky pre solárne systémy na hladké krytiny  majú veľmi dôležitú úlohu – efektívne a bezpečné vedenie káblov rôznych zariadení cez strechu. Veľmi často sa používajú pri inštaláciách solárnych a fotovoltických systémov. Dokonale utesňujú a esteticky vedú káble v súlade so sklonom strechy. Vyrábajú sa z odolných materiálov, ktoré garantujú dlhú životnosť aj v náročných klimatických podmienkach. Odolávajú UV žiareniu a poveternostným vplyvom. Sú ideálnou voľbou pre zabezpečenie funkčnosti zariadení na streche a zároveň chránia vašu strešnú krytinu. Vďaka rôznym farebným prevedeniam ľahko dosiahnete dokonalé zladenie s vašou strešnou krytinou.

Montáž strešných priechodiek pre solárne systémy KRONO-PLAST je jednoduchá a rýchla, čo ocenia nielen profesionálni montážnici, ale aj domáci majstri. Všetky potrebné komponenty nájdete v balení.

Vyberte si z našej ponuky strešných priechodiek pre solárne a fotovoltické systémy a zabezpečte si spoľahlivé, bezpečné a vizuálne príťažlivé riešenie strešných prestupov. S produktmi KRONO-PLAST z našej ponuky investujete do dlhodobej udržateľnosti a funkčnosti vašej strechy.  

Čítať viac
Filtrácia
Farba
Materiál
Výrobca
Výrobok
Cena
Zrušiť filter