Strešné podhľady GALECO NOVA

Dekoratívne plastové strešné podhľady GALECO NOVA sa používajú pre povrchovú úpravu spodnej vyčnievajúcej časti strechy, tzv. štablónu. Podbitie presahu strechy z PVC sa čoraz viac teší obľube vďaka svojej  bezúdržbovosti, ľahkosti a estetickému vzhľadu.

Strešné podhľady GALECO NOVA predstavujú dokonalé riešenie pre každého, kto chce svojej streche dodať nielen funkčný, ale aj estetický rozmer. Produkty GALECO poskytujú vysokú kvalitu a odolnosť voči nepriaznivým poveternostným vplyvom, ako sú horúčavy, silný vietor, dažde či mrazy. Sú zárukou dlhej životnosti a minimálnej potreby údržby.

Výberom strešných podhľadov GALECO NOVA si môžete byť istí, že chránite konštrukciu svojej strechy nielen pred atmosférickými vplyvmi, ale aj pred neželaným zahniezdením vtákov alebo hmyzu. Súčasne vytvárajú priestor vhodný na inštaláciu osvetlenia, čo vám umožní zvýšiť funkčnosť a estetiku okolia vášho domu.

Naša ponuka zahŕňa širokú paletu farebných prevedení, ktoré dokonale imitujú vzhľad dreva, a tak prispôsobia váš dom do prírodného prostredia alebo dodajú štýlový akcent podľa najnovších trendov.

Systém strešných podhľadov GALECO NOVA je jednoduchý na inštaláciu. Vďaka kompletnému systému montážnych líšt sa môže použiť v kombinácii so strešným odkvapom akéhokoľvek druhu. Okrem toho, maskovací kryt odkvapového žľabu, ktorý je súčasťou oceľového hranatého systému GALECO STAL2 má  spodnú časť vyprofilovanú do tvaru J lišty, čo  umožňuje ľahké vsunutie podhľadového panelu.

Urobte zo spodnej časti strechy výrazný dizajnový prvok, ktorý pridá vašej stavbe na hodnote a zabezpečí jej dlhodobú ochranu.  

Čítať viac
Filtrácia
Dĺžka
Farba
Materiál
Merná jednotka
Model
Šírka
Výrobca
Výrobok
Cena
Zrušiť filter
Názov produktu
Cena
Dostupnosť
1 – 12 z 20 produktov
  • 1 / 2