bauder pvc folie LAMINA eshop banner

BauderTHERMOFOL PVC

Strešné fólie BauderTHERMOFOL PVC  vám ponúkajú kvalitné riešenia pre hydroizoláciu ľahkých striech. Ideálne pre priemyselné objekty, haly, alebo iné objekty s plochými strechami, všade tam kde stačí splniť základné až stredné požiadavky na hydroizoláciu.

Spoločnosť Bauder prináša široký výber systémových hydroizolačných riešení založených na PVC-P materiáloch. Jednovrstvové hydroizolačné PVC fólie Bauder THERMOFOL spĺňajú všetky súčasné štandardné požiadavky, čím zaručujú vysokú úroveň bezpečnosti a spokojnosti pri použití. Používajú sa nielen na novostavbách, ale aj pri rekonštrukciách existujúcich budov. Vďaka vysokokvalitnému PVC-P materiálu, ponúkajú fólie PVC vynikajúcu odolnosť proti poveternostným vplyvom a mechanickému poškodeniu.

Ponuka BauderTHERMOFOL  zahŕňa rôzne hrúbky a šírky, aby mohla vyhovieť špecifickým potrebám vášho projektu. Najpopulárnejším produktom je BauderTHERMOFOL U – univerzálna PVC fólia. Ponúka univerzálne možnosti upevnenia na streche: voľnú pokládku, mechanické kotvenie, alebo zaťaženie. V prípade ak chcete ušetriť na veľkých plochách a ste si istý, že v budúcnosti  nebude potrebné fóliu s ničím zaťažiť, môžete si vybrať BauderTHERMOFOL M. PVC fólia THERMOFOL M sa používa výhradne pre mechanické kotvenie. V ponuke Bauder nájdete aj iné varianty strešnej fólie THERMOFOL, napr. chodníkovú fóliu na vyznačenie údržbových ciest na streche.

Objavte výhody, ktoré prináša využitie fólií BauderTHERMOFOL pre váš projekt.

Pri PVC fóliách je dôležité použiť správne oplechovanie a iné doplnky.  Používajú sa PVC plechy (pozor, nie TPO!) a špeciálne príslušenstvo  k PVC. Prehľad všetkých výrobkov nájdete v katalógu Bauder – prehľad výrobkov pre ploché strechy.

Naša spoločnosť LAMINA PREŠOV je zastupiteľom spoločnosti Bauder na Slovensku.

Objednané produkty, ktoré nedržíme na našom sklade, vám doručíme z externého skladu Bauder zvyčajne do 7 pracovných dní.  V prípade záujmu a produkty na DOPYT, alebo ak potrebujete poradiť, neváhajte a kontaktujte nás. Spolu s obchodno-technickými zástupcami Bauder vám pomôžeme nájsť to najvhodnejšie riešenie.

Čítať viac
Filtrácia
Balenie
Farba
Hrúbka
Merná jednotka
Šírka
Výrobca
Výrobok
Cena
Zrušiť filter
Názov produktu
Cena
Dostupnosť
1 – 6 z 6 produktov