Plochá strecha na nej umelohmotné strešné fólie Bauder - fólia na strechu FPO-TPO-PVC

BauderTHERMOFIN FPO (TPO)

Vitajte v kategórii BauderTHERMOFIN FPO (TPO), kde ponúkame revolučné strešné fólie značky Bauder. Umelohmotné strešné fólie BauderTHERMOFIN predstavujú ideálne riešenie pre široké spektrum aplikácií na plochých strechách. Či už hľadáte riešenie pre mechanicky kotvené systémy alebo pod štrkovú záťaž, táto fólia sa osvedčí pri každom použití.  BauderTHERMOFIN má nosnú vložku zo sklenej rohože. Vďaka tomu je rozmerovo stabilný a pevný, nemá však až takú pružnosť ako BauderTHERMOPLAN.

Než prejdeme k podrobnejšiemu popisu, objasnime si, čo presne znamenajú skratky FPO a TPO. Hoci sa môže zdať, že ide o dve odlišné kategórie produktov, v realite predstavujú tento istý typ materiálu bez akéhokoľvek chemického rozdielu. Termín FPO, pochádzajúci z nemeckého výrazu „flexible polyolefine“, a TPO, anglická skratka pre „thermo plastic olefines“, oboje označujú termoplastické olefíny.

Tieto inovatívne strešné fólie neobsahujú žiadne zmäkčovadlá, ťažké kovy, chlór ani iné halogény. Vďaka pokročilým technologickým postupom majú fólie BauderTHERMOFIN široký tepelný rozsah pri zváraní.

FPO (TPO) fólie Bauder  sú synonymom kvality a spoľahlivosti, čo z nich robí ideálnu voľbu pre každého, kto hľadá trvanlivé a ekologické riešenie pre svoju strechu. Či už realizujete nový projekt alebo rekonštruujete existujúcu strechu, fólie Bauder ponúkajú vynikajúce vlastnosti, ktoré zabezpečia, že vaša strecha bude chránená pred poveternostnými vplyvmi a inými vonkajšími faktormi dlhé roky.

Pri fóliách FPO (TPO)  je dôležité použiť správne oplechovanie a iné doplnky.  Používajú sa špeciálne výrobky k FPO (TPO) fóliám a TPO tabuľové plechy. (Pozor, nie PVC!)

Prehľad všetkých výrobkov nájdete v katalógu Bauder – prehľad výrobkov pre ploché strechy.

Naša spoločnosť LAMINA PREŠOV je zastupiteľom spoločnosti Bauder na Slovensku.

Objednané produkty, ktoré nedržíme na našom sklade, vám doručíme z externého skladu Bauder zvyčajne do 7 pracovných dní.  V prípade záujmu a produkty na DOPYT, alebo ak potrebujete poradiť, neváhajte a kontaktujte nás. Spolu s obchodno-technickými zástupcami Bauder vám pomôžeme nájsť to najvhodnejšie riešenie.

Čítať viac
Filtrácia
Balenie
Farba
Hrúbka
Merná jednotka
Šírka
Výrobca
Výrobok
Cena
Zrušiť filter