Asfaltové pásy pre ploché strechy Bauder LAMINA eshop

Vrchné pásy

V kategórii „Vrchné pásy“ vám ponúkame široký výber vrchných asfaltových pásov od výrobcu Bauder. Tieto asfaltové pásy odolávajú extrémnym poveternostným podmienkam, ako sú silný vietor, prudký dážď či priame slnečné žiarenie. Nazývame ich vysokokvalitné TOP-modifikované nataviteľné asfaltové pásy.

V súčasnosti sa hydroizolačné systémy často vystavujú nárokom, ktoré prekračujú základné normy. Táto výzva stimulovala vývoj asfaltových pásov prémiovej kvality z modifikovaného asfaltu, ktoré excelujú svojimi výnimočnými vlastnosťami nad rámec minimálnych štandardných požiadaviek. Tieto vysokokvalitné pásy poskytujú výnimočné výkonnostné charakteristiky v porovnaní so štandardnými produktmi, čím zvyšujú úroveň ochrany strechy. Sú ideálnou voľbou v situáciách, kde je prioritou vysoká kvalita, jednoduchá aplikácia a dlhotrvajúca efektivita.

Tieto produkty Bauder sa vyrábajú z extrémne odolných nosných vložiek a kombinujú sa s vysokokvalitnými krycími vrstvami z modifikovaného asfaltu. Tento asfalt, buď elastomérový alebo plastomérový, je zárukou vysokej tepelnej odolnosti, pružnosti v chladnom počasí a odolnosti voči starnutiu.

Vysokokvalitné vrchné pásy, ako napríklad BauderKARAT, nielenže spĺňajú, ale  aj prevyšujú štandardy stanovené normou DIN.

Pre objekty, kde požiarno-technické predpisy obmedzujú použitie horákov, máme v ponuke aj samolepiace asfaltové pásy, ktoré sa dajú aplikovať za studena.

V prípade záujmu o nákup výrobkov vo väčšom množstve nás neváhajte kontaktovať pre individuálnu cenovú ponuku a optimálne dopravné podmienky.

Čítať viac
Filtrácia
Balenie
Farba
Merná jednotka
Šírka
Výrobca
Výrobok
Cena
Zrušiť filter
Názov produktu
Cena
Dostupnosť
1 – 9 z 9 produktov