Asfaltové pásy pre ploché strechy Bauder LAMINA eshop

Spodné pásy

Produkty v kategórii  asfaltové spodné pásy tvoria spodnú hydroizolačnú vrstvu plochých striech.  Hydroizolácia plochej strechy by mala byť efektívna a spoľahlivá. Preto sa v prípade klasických asfaltových hydroizolácií často používa viacvrstvová hydroizolácia. Na tepelnú izoláciu sa aplikujú dve vrstvy asfaltových pásovspodná a vrchná vrstva.  Pásy sa navzájom pevne spoja natavením alebo zlepením, čím sa zaistí spoľahlivá ochrana pred vodou a inými vonkajšími vplyvmi.

Výrobca Bauder ponúka širokú škálu spodných asfaltových pásov pre hydroizoláciu plochej strechy. Elastomérom modifikované nataviteľné asfaltové pásy BauderFLEX a rýchlonataviteľné pásy BauderTHERM UL 50, vám poskytnú dlhodobú ochranu. Tieto produkty sa vyznačujú vynikajúcou flexibilitou v chladnom počasí a vysokou odolnosťou voči extrémnym teplotám, čím zabezpečia spoľahlivú ochranu vašej strechy aj po desaťročiach používania.

Pri aplikáciách na tepelnoizolačných doskách EPS, alebo iných tepelne citlivých podkladoch, odporúčame použiť za studena samolepiace hydroizolačné pásy BauderTEC KSA DUO alebo BauderTEC KSA. Tieto produkty umožňujú jednoduchú a bezpečnú inštaláciu bez potreby otvoreného ohňa, čo minimalizuje riziko a zjednodušuje proces hydroizolácie.

Vyberte si z našej širokej ponuky spodných asfaltových pásov Bauder a zabezpečte svojej streche maximálnu ochranu. V prípade záujmu o nákup výrobkov vo väčšom množstve nás neváhajte kontaktovať pre individuálnu cenovú ponuku a optimálne dopravné podmienky.    

Čítať viac
Filtrácia
Balenie
Merná jednotka
Šírka
Výrobca
Výrobok
Cena
Zrušiť filter
Názov produktu
Cena
Dostupnosť
1 – 5 z 5 produktov