Asfaltové pásy pre ploché strechy Bauder LAMINA eshop

Parozábrany

Kategória „Asfaltové pásy – parozábrany“ predstavuje ideálne riešenie pre všetkých, ktorí hľadajú účinnú ochranu svojich plochých striech pred vlhkosťou. Parozábrana na strechu musí zabrániť vlhnutiu častí stavebných konštrukcií a zabezpečiť spoľahlivú ochranu proti difúzii vlhkosti z vnútra budovy.

Parozábrana má sd-hodnotu ≥ 1 500 m a viac. Úplne zabraňuje prenikaniu vlhkosti z interiéru do izolácie a naopak. Používa sa v difúzne uzavretých konštrukciách.

Na druhej strane, parobrzda má nižšiu sd-hodnotu 0,5 a < 1 500 m a a umožňuje určitému množstvu vlhkosti prechádzať z teplejšej strany na studenšiu. (Teda iba brzdí prechod vlhkosti). Je vhodná pre difúzne otvorené konštrukcie, kde sa vyžaduje regulácia prenikania vodnej pary. To pomáha zabraňovať kondenzácii a tvorbe plesní.

V našej ponuke nájdete asfaltové parozábrany Bauder pre špecifické aplikácie na plochých strechách.

Nájdete tu rýchlonataviteľné asfaltové pásy BauderTHERM DS 1 DUO a BauderTHERM DS 2. Vďaka THERM-pruhom s aktivovateľným samolepiacim asfaltom je aplikácia týchto parozábran rýchla a jednoduchá, bez potreby použitia dodatočných lepidiel pri lepení tepelnej izolácie, čo šetrí čas a zjednodušuje celý proces izolácie.

Pre aplikácie na oceľovom trapézovom plechu a drevenom podklade, sú ideálnou voľbou za studena samolepiace parozábrany. Patrí tu BauderTEC KSD DUO alebo BauderTEC DBR. Tieto produkty umožňujú rýchlu a bezpečnú inštaláciu bez nutnosti použitia zváracích horákov, čím sa minimalizuje požiarne riziko a zjednodušuje proces inštalácie.

Asfaltové parozábrany Bauder sú navrhnuté tak, aby poskytovali maximálnu ochranu plochým strechám. Zaisťujú ich dlhodobú udržateľnosť a funkčnosť.  Vyberte si z našej širokej ponuky a zabezpečte svojej plochej streche spoľahlivú ochranu.

V prípade záujmu o nákup výrobkov vo väčšom množstve nás neváhajte kontaktovať pre individuálnu cenovú ponuku a optimálne dopravné podmienky.

Čítať viac
Filtrácia
Balenie
Merná jednotka
Šírka
Výrobca
Výrobok
Cena
Zrušiť filter
Názov produktu
Cena
Dostupnosť
1 – 6 z 6 produktov