Pozinkované tabuľové plechy LAMINA PREŠOV e-shop

Tabuľový plech

Tabuľový pozinkovaný plech prestavuje multifunkčný stavebný materiál, ktorý sa vyznačuje svojou vysokou odolnosťou proti korózii. Jeho základ tvorí oceľový plech, ktorý je pokrytý tenkou vrstvou zinku. Žiarovo pozinkovaná oceľ sa vyrába súvisle. Oceľový plech valcovaný za studena sa priebežne prečisťuje, žíha, a v roztavenej zinkovej kúpeli pozinkuje. Obojstranný náter zinku chráni nielen mechanicky, ale aj chemicky – tzn. proti korózii.

Tabuľový pozinkovaný plech, ktorý je cenovo dostupný a ponúka jednoduchú spracovateľnosť. Možno ho rezať, ohýbať a rôzne tvarovať na splnenie špecifických požiadaviek projektov. Vďaka svojej pružnosti a pevnosti je ideálnym riešením pre širokú škálu aplikácií v stavebníctve.

Vďaka svojej odolnosti voči korózii a schopnosti odolávať rôznym poveternostným podmienkam sa stal obľúbeným materiálom pre exteriérové aplikácie. Estetická stránka tohto plechu je tiež dôležitá. Jeho moderný vzhľad vyhovuje aktuálnym architektonickým trendom a umožňuje kombináciu s rôznymi materiálmi ako sklo, drevo alebo betón, čo vedie k tvorbe atraktívnych a odolných fasád a striech.

Nevyhnutnosťou pri výbere tabuľového pozinkovaného plechu je starostlivo určiť hrúbku, veľkosť a povrchovú úpravu, aby sa zabezpečilo, že materiál bude presne vyhovovať požiadavkám daného použitia.

Tabuľový pozinkovaný plech je nevyhnutným materiálom v súčasnom stavebníctve a priemysle vďaka svojim pozitívnym charakteristikám a širokej možnosti využitia, ktoré prinášajú spoľahlivé a ekonomicky výhodné riešenia pre rôzne súčasné projekty.

Čítať viac
Filtrácia
Dĺžka
Hrúbka
Merná jednotka
Povrchová úprava
Šírka
Výrobca
Výrobok
Cena
Zrušiť filter
Názov produktu
Cena
Dostupnosť
1 – 7 z 7 produktov