Pozinkovaný odkvapový systém

Pozinkovaný systém - nový typ

Tento polkruhový pozinkovaný systém s návalkami vytočenými von, je v súčasnosti najrozšírenejší typ, čo sa týka tvaru odkvapového systému.  Vďaka svojej cenovej dostupnosti a všestrannosti použitia je veľmi populárny. Pozrite si prvky pozinkovaného systému, pozinkované odkvapy a zvody, cena je skvelá!

Žľabové prvky tohto nového typu pozinkovaného odkvapového systému nemôžeme kombinovať s prvkami starého typu! (Iné vytočenie návalkov).  Zvodové prvky oboch typov môžeme kombinovať.

Pozinkovaný odkvapový systém efektívne ochráni váš domov pred vplyvmi zrážok. Jeho konštrukcia nielenže zaručuje vynikajúcu funkčnosť pri odvádzaní vody, ale zároveň pôsobí esteticky na každej stavbe. Pozinkované odkvapy a zvody sú vhodné pre rôzne typy budov, od rodinných domov po komerčné objekty.

Prvky tohto systému sú navrhnuté pre jednoduchú a rýchlu montáž, čo vám umožní bezproblémové a rýchle zvládnutie inštalácie. Pomôže vám pri tom aj toto montážne video.

Výberom pozinkovaných odkvapov EVROmat získate spoľahlivú ochranu za skvelú cenu. Pozinkovanie je osvedčenou metódou proti korózii a mechanickému poškodeniu. Odkvapové systému z pozinkovanej ocele si však vyžadujú pravidelnú údržbu. Ich životnosť závisí od miesta použitia a spôsobu inštalácie. V miestach kde došlo k poškodeniu pozinkovanej vrstvy, je veľká pravdepodobnosť korózie. Takéto miesta ošetrujeme vhodnými nátermi.

Nechajte sa inšpirovať našou ponukou a vyberte si riešenie, ktoré najlepšie vyhovuje vašim potrebám a štýlu vašej stavby. Pozrite si prvky pozinkovaného systému, pozinkované odkvapy a zvody, cena je skvelá!    

Čítať viac

Vyberte si rozvinutú šírku žľabu a priemer zvodovej rúry:

Pomôcka: rozvinutá šírka (RŠ), priemer žľabu

Filtrácia
Dĺžka
Materiál
Merná jednotka
Model
Povrchová úprava
Priemer
Rozvinutá šírka
Výrobca
Výrobok
Cena
Zrušiť filter
Názov produktu
Cena
Dostupnosť
1 – 12 z 86 produktov
  • 1 / 8