Príslušenstvo GALECO

Príslušenstvo k odkvapovým systémom GALECO – lapače nečistôt a lístia, tŕne k objímkach, opravné farby, atikové adaptéry … Príslušenstvo GALECO je neoddeliteľnou súčasťou kompletného odkvapového systému, ktorý zabezpečuje jeho bezproblémovú funkčnosť a dlhú životnosť.

V tejto kategórii nájdete širokú paletu doplnkových produktov. Ponuka zahŕňa lapače nečistôt a lístia, ktoré efektívne chránia žľaby pred upchávaním a zabezpečujú hladký prietok vody, čím predlžujú životnosť celého systému. Veľmi populárne sú ohybné flexibilné kolená, ktoré uľahčujú napojenie lapačov lístia na kanalizačné potrubie.

Tŕne k objímkam bezpečne a pevne prichytia odkvapové rúry k stene budovy. Atikové adaptéry umožňujú prepojenie odvodňovacieho systému plochej strechy na odkvapový systém. Pomocou nich prepojíte rúru,  ktorá prechádza cez atiku s odkvapovou rúrou.

Všetky produkty sa vyrábajú z kvalitných materiálov, ktoré zaručujú ich dlhú životnosť a odolnosť voči korózii, mechanickému poškodeniu a iným vonkajším vplyvom. Produkty príslušenstva GALECO si môžete vybrať v rôznych farbách,  vďaka čomu si prispôsobíte celý odkvapový systém  vlastným estetickým preferenciám.

Vyberte si z našej ponuky príslušenstva GALECO a zvýšte funkčnosť a estetiku vášho odkvapového systému na maximum.

Čítať viac
Filtrácia
Farba
Materiál
Merná jednotka
Model
Povrchová úprava
Priemer
Rozmer
Veľkosť
Výrobca
Výrobok
Cena
Zrušiť filter
Názov produktu
Cena
Dostupnosť
1 – 12 z 20 produktov
  • 1 / 2