Hranatý odkvapový systém oceľový STAL²

GALECO STAL2 – inovatívny hranatý odkvapový systém predstavuje špičkové riešenie pre všetkých, ktorí chcú docieliť moderný a príťažlivý vzhľad svojho domu. Založený na hranatom profile odkvapového žľabu a zvodu, s možnosťou zakrytia žľabu maskovacím krytom, vytvára efekt hladkého ukončenia odkvapu. Navyše, pri použití maskovacieho krytu, môžete k nemu napojiť aj strešné podhľady GALECO NOVA. Tento systém nasleduje najnovšie trendy v architektúre, ktoré sa sústredia na čisté línie a minimalistický dizajn.

Výberom hranatého odkvapového systému GALECO STAL2 sa rozhodujete pre inovatívny prístup k odvádzaniu zrážkovej vody, ktorý zároveň podčiarkne jedinečný štýl vašej stavby. Hranatý odkvap je nielen vizuálne príťažlivý, ale tiež maximálne funkčný a odolný proti extrémnym poveternostným podmienkam. Dôležitou vlastnosťou GALECO STAL2 je väčšia kapacita odvádzanej vody ako v prípade polkruhových žľabov rovnakej šírky.

Systém STAL2 je vyrobený z vysoko kvalitných materiálov, ktoré zaručujú výnimočnú odolnosť voči korózii, mechanickému poškodeniu a dlhú životnosť. Je dostupný v dvoch módnych farbách – čiernej a grafitovej. Rozmery: priemer žľabu 125 mm/zvod 80×80 mm.

V našom e-shope nájdete všetko potrebné pre kompletný hranatý odkvapový systém, vrátane hranatých žľabov, čelových a krokvových hákov, rohov, kotlíkov, čiel, hranatých odkvapových rúr, spojok, objímok, kolien a iného potrebného príslušenstva.

V prípade záujmu o maskovacie kryty a časti potrebné na ich inštaláciu nás prosím kontaktujte. GALECO ponúka aj SKRYTÝ ODKVAP – systém v ktorom je zvodová rúra ukrytá vo fasáde budovy. Viac informácií nájdete v katalógu GALECO.

Čítať viac
Filtrácia
Dĺžka
Farba
Materiál
Merná jednotka
Model
Priemer
Rozmer
Výrobca
Výrobok
Cena
Zrušiť filter
Názov produktu
Cena
Dostupnosť
1 – 12 z 46 produktov
  • 1 / 4