Ventilačné hlavice ECOLINE PREMIUM KRONOPLAST banner rôzne farby

CLIP PANEL/ SCHLEBACH

Ventilačné hlavice pre hladké krytiny ECOLINE PREMIUM, napr. pre click systém (CLIP PANEL) a falcovanú krytinu (SCHLEBACH). Dajú sa použiť aj na existujúcich asfaltových pásoch, asfaltových šindľoch a lepenkách, fóliách TPO, PVC a niektorých trapézových plechoch.

Výrobca KRONO-PLAST má vo svojej ponuke podstavce hlavíc pre široké spektrum strešných krytín. Vyrába ich v rôznych farbách, čo umožňuje jednoduchú integráciu do estetiky vašej strechy a zabezpečuje, že nebudú narušovať celkový vzhľad vašej nehnuteľnosti. Z dôvodu veľkého množstva možných kombinácií produktov, požadované varianty sa na základe vašej objednávky objednávajú priamo od výrobcu.

Ventilačné hlavice pre hladké krytiny ECOLINE PREMIUM sa vyznačujú vysokou kvalitou, odolnosťou voči poveternostným vplyvom a dlhou životnosťou. Vyrábajú sa z odolných materiálov, ktoré zaručujú dlhodobú životnosť a minimálnu potrebu údržby.

Odvetrávacie hlavice KRONO-PLAST sa navrhujú s dôrazom na jednoduchú a rýchlu inštaláciu. Vďaka tomu sa montáž stáva bezproblémovou a zvládne ju aj domáci majster bez potreby špeciálnych nástrojov alebo zložitých postupov.

Čítať viac
Filtrácia
Farba
Materiál
Priemer
Výrobca
Výrobok
Cena
Zrušiť filter
Názov produktu
Cena
Dostupnosť
1 – 4 z 4 produktov